Detail srazu - Sraz GM clubu


Srazy

Vložit do kalendáře Dodatečná registrace Účastníci srazu  |  Mapa

Sraz GM clubu
Organizátor Opel klub
Datum konání 01.10.2010 - 03.10.2010 Tento sraz již proběhl
Země
 Česká republika
Město Ředkovec
Název místa kemp
Přihlášeno 0 lidí, 0 vozidel

Veškeré info Vám mile rád poskytne interní poštou francoise, nebo riwal.

Vážení členové,

srdečně vás všechny zveme na tradiční podzimní sraz General Motors Open Clubu. Akce se bude "pro změnu" konat na Vysočině v domovském prostředí našeho klubu středisku Ředkovec.

GPS: N 49°38'1.678", E 15°26'48.512"

Zváni jsou všichni registrovaní členové včetně rodiny a přátel.

Sraz proběhne o víkendu 1. - 3.10.2010

Registrace na sraz

Ubytování je k dispozici v hlavní budově, kde se kromě společenské místnosti s jídelnou a kuchyňkou nacházejí i vytápěné pokoje - cena je 270Kč za osobu a noc (16 dvoulůžkových a 5 čtyřlůžkových) - středisko Ředkovec . Vstupné na sraz bude jednotné 250kč za osobu, ať tam někdo přijede na jednu nebo dvě noci, pouze pro sobotní pobyt bude vstupné adekvátně kráceno. Děti do 18 let jsou zdarma.

Záloha - prosím, po registraci pošlete zálohu 200Kč za pokoj (ne osobu) na níže uvedený účet, zálohu pošlete pokud možno do 15.9.2010 (vyžaduje to ubytovatel). Do textu transakce dejte svůj nick kvůli identifikaci platby.

Bankovní spojení:

185722949 / 0600 GE Money Bank a.s.

Klub zajišťuje Nealko, jedno hlavní jídlo v sobotu (co bude, dáme včas vědět) průběžně klobásy, párky a konečně maso na večerní grilování - mlask. Toto je v ceně vstupného. Dále klub zajistí točené pivo. Víno a kořalku si vpřípadě potřeby dovezte

S sebou si přivezte hlavně dobrou náladu, přibalte sebou i manželky, milenky, milence, kamarádky, kamarády, děti, no prostě ty, které byste tam rádi chtěli mít. Na spaní si nemusíte brát nic, vše je zajištěno včetně lůžkovin. Pečivo a kafe klub zajišťovat nebude, to si každý zajistí sám. V areálu se nevaří - s tím musí každý počítat, ale je tam plně vybavená kuchyňka včetně mikrovlnky. Nádobí, rychlovarné konvice, gril apod. - to vše klub vlastní a bude všem k dispozici. Najíst se dá v nedaleké vsi. Samozřejmě ten, kdo má chuť připravit nějakou tu dobrůtku k večerní a noční zábavě, tak to záleží vás.

Registrace na sraz je k dispozici přes uživatelské menu "Srazy" v levé části stránek (je nutno být přihlášen). Žádáme tímto všechny zájemce, aby se co nejdříve na sraz zaregistrovali a uvedli, kolik přijede dospělých osob a dětí, abychom měli co nejpřesnější představu o účasti. Registraci lze na téže stránce samozřejmě také zrušit (pro opravu údajů je nutno se odregistrovat a opětovně zaregistrovat).

Program srazu - určitě vám mohu slíbit diagnostiku vašich plechovek a na dalším programu se ještě pracuje, ale nechte se překvapit, nudit se nebudete

Na všechny se moc těšíme

S pozdravem

vedení GM Open Clubu


Na sraz se přihlásili, že přijedou

Přijelo  0
Nepřijelo  0
Zatím nepotvrzeno  0

Přijel Člen klubu Přijede vozem Komentuje takto Morálka

Diskuze o srazu

Nové téma

Srazy