Detail srazu - 2. společný sraz


Srazy

Vložit do kalendáře Dodatečná registrace Účastníci srazu  |  Mapa

2. společný sraz
Organizátor Opel klub
Datum konání 23.04.2010 - 25.04.2010 Tento sraz již proběhl
Země
 Česká republika
Město Ředkovec
Název místa kemp
Přihlášeno 13 lidí, 4 vozidel, 250 koní

Jarní sraz 2010 je tady Opět se pokusíme spojit s přáteli z GM clubu a užijeme si s nima super víkend. Pro více inforamcí piště interku riwalovi, nebo klikněte na http://www.gm-club.cz/nov...y/jarni-sraz-2010-je-tady

http://www.redkovec.cz/

Ubytování je k dispozici v hlavní budově, kde se kromě společenské místnosti s jídelnou a kuchyňkou nacházejí i vytápěné pokoje - cena je 270Kč za osobu a noc (16 dvoulůžkových a 5 čtyřlůžkových) - středisko Ředkovec . Vstupné na sraz bude jednotné 250kč za osobu, ať tam někdo přijede na jednu nebo dvě noci, pouze pro sobotní pobyt bude vstupné adekvátně kráceno. Děti do 18 let jsou zdarma.

Záloha - prosím, po registraci pošlete zálohu 200Kč za pokoj (ne osobu) na níže uvedený účet, zálohu pošlete pokud možno do 19.4.2010 (vyžaduje to ubytovatel). Do textu transakce dejte svůj nick kvůli identifikaci platby.

Bankovní spojení:

185722949 / 0600 GE Money Bank a.s.

Klub zajišťuje Nealko, jedno hlavní jídlo v sobotu (co bude, dáme včas vědět) průběžně klobásy, párky a konečně maso na večerní grilování - mlask. Toto je v ceně vstupného. Dále klub zajistí točené pivo. Víno a kořalku si vpřípadě potřeby dovezte ;o)

S sebou si přivezte hlavně dobrou náladu, přibalte sebou i manželky, milenky, milence, kamarádky, kamarády, děti, no prostě ty, které byste tam rádi chtěli mít. Na spaní si nemusíte brát nic, vše je zajištěno včetně lůžkovin. Pečivo a kafe klub zajišťovat nebude, to si každý zajistí sám. V areálu se nevaří - s tím musí každý počítat, ale je tam plně vybavená kuchyňka včetně mikrovlnky. Nádobí, rychlovarné konvice, gril apod. - to vše klub vlastní a bude všem k dispozici. Najíst se dá v nedaleké vsi. Samozřejmě ten, kdo má chuť připravit nějakou tu dobrůtku k večerní a noční zábavě, tak to záleží vás.

JEDNA DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE: KDO BUDE CHTÍT POUZE KEMPOVAT VE STANU, JE TAM SAMOŽŘEJMĚ MOŽNOST, CENA ZA STAN JE ASI 60,- Kč za noc.


Na sraz se přihlásili, že přijedou

Přijelo  4 3 + 1
Nepřijelo  9 4 + 5
Zatím nepotvrzeno  0

Přijel Člen klubu Přijede vozem Komentuje takto Morálka
Jirka25TD

snad nam to vyjde a nebudem chybet:)

0 % Morálka
snad nam to vyjde a nebudem chybet:)
0 %
diablica13
Nikolka prijede s motorkou:-)a my s Astričkou

Moc se na Vás tešíme,prijedeme i z malou,doufám že nám to už konečne víde

33 % Morálka
+2 Nikolka prijede s motorkou:-)a my s Astričkou Moc se na Vás tešíme,prijedeme i z malou,doufám že nám to už konečne víde
33 %
Inuš

Ahoj zdravím všechny máme Opel ascona 1,8 GT Sport. Na váš sraz přijedeme poprvé podívat se a dobrou náladičku určitě přivezem sebou.Doufáme že nám všem počasí bude přát a nebude pršet.

91 % Morálka
+2 Ahoj zdravím všechny máme Opel ascona 1,8 GT Sport. Na váš sraz přijedeme poprvé podívat se a dobrou náladičku určitě přivezem sebou.Doufáme že nám všem počasí bude přát a nebude pršet.
91 %
lachtan6

+lachtánek,už se na všechny těším a ať vás dojede co nejvíce,bude sranda

100 % Morálka
+1 Vectra C +lachtánek,už se na všechny těším a ať vás dojede co nejvíce,bude sranda
100 %
vanilla

Táta řekl JEDEM, tak jedem

100 % Morálka
Táta řekl JEDEM, tak jedem
100 %
svicko
Citroën Xantia 20 16V

Chci se přijet podívat, okouknout Zafirku

0 % Morálka
+1 Citroën Xantia 20 16V Chci se přijet podívat, okouknout Zafirku
0 %
Veselik

Chtěl bych dorazit samozřejmě i s vanillou, ale uvidíme jak to vše opět zkloubíme. Brácha má v ten samý víkend v sobotu loučení se svobodou a dáte mi všichni za pravdu, že tam nesmím chybět... Budu se snažit zvládnout nějak oboje, ale nic neslibuju.

100 % Morálka
Zafira A Chtěl bych dorazit samozřejmě i s vanillou, ale uvidíme jak to vše opět zkloubíme. Brácha má v ten samý víkend v sobotu loučení se svobodou a dáte mi všichni za pravdu, že tam nesmím chybět... Budu se snažit zvládnout nějak oboje, ale nic neslibuju.
100 %

Diskuze o srazu

Témata # Autor Poslední příspěvek
Ředkovec 11 Bobban riwal
7 let, 6 měsíců Ředkovec

Srazy