Poradna - OtázkaNová otázka

Poradna  -  Právní poradna

Světla

2 let, 5 měsíců
jerry78

Zdravím. Mám takový problém. Mám Opel Calira 2.0 16v rok 94 v plné výbavě a mám problém se světly. Při koupi byly reflektory osazeny xenonovými výbojkami akorát chybely startovací trafa takže sem dal náhradu. Technická loni proběhla v pohodě ale teď jsem byl při kontrole PČR "požádán" abych xenony odstranil ale známí mi říkají že je to nesmysl a že se mám bránit. Ani nevím jestli se výbojky dají zaměnit za halogeny aniž bych musel měnit světla komplet. Kdykoli se podívám na nějaký inzerát ve kterém se Calibra prodává tak většinou právě s Xenonama. Tak nevím co stím . Poradí mi někdo.Díky Jerry.

Model: Opel Calibra

Manuály: 1x Manuály servisní

1994 Calibra A 2.0

1 otázek

Výkon motoru 110 kW (150 PS) . Maximální rychlost 215 km/h. Hmotnost 1 250 kg. Palivo benzín. 5-rychlostní Manuální převodovka. Motor 4-válec, Řadový, 16-ventil, X20XEV.


Odpověď 0

2 let, 5 měsíců
bad64

Dobrý den Vítám Vás v clubu Opel při registraci na club Vám mimo jiné byla doporučena stránka o doplnění profilu o vozidlo a motorizaci kterou jste ignoroval.Pokud vozidlo Opel nevlastníte stačí zapsat v Nastavení Změna profilu a dále ve VZKAZUJI vozidlo Opel nevlastním.Pokud budete tyto údaje nadále ignorovat může se stát,když budete potřebovat nějakou radu tato ignorace se obrátí proti Vám tím,že se nedočkáte odpovědi.Pokud máte vozidlo utajené je to jako by nebylo doplněno jelikož ho nevidíme.Super-Administrátor


Komentáře (1)

Přidat komentář


  Colommbo, 2 let, 5 měsíců

Ty stávající xenony jsou originální montáž (tedy výbojky i světlomety)...? Má tvá Cali ostřikovače světlometů a čidla na nápravách spolu s řídící jednotkou pro automatické seřizování sklonu světlometů v závislosti na zatížení...?

Pokud na jednu z otázek odpovíš NE, nemají xenony na autě co dělat...