Poradna - OtázkaNová otázka

Poradna  -  Právní poradna

Opel Frontera ochranný přední rám a STK

7 měsíců, 11 dnů
Denysek

Dobrý den.

Chystám se pomalu v předstihu na STK, po technické stránce by neměl být problém.

V poslední době dost často slyším, že majitelé Fronter mají problémy s předním ochranným rámem, který je součástí auta, nebyl dodatečně montován. Prý není zapsán v TP. CO dělat, jak se bránit. Nebo co je potřeba k zapsání rámu v TP. Aby uznali ochranný přední rám hned jako součást auta už od výroby a nedělali obstrukce při absolvování STK.

Moc Děkuji.

Zdraví Vás všechny

Denys

Model: Opel Frontera A

Manuály: 3x Manuály uživatelské, 3x Manuály servisní

1995 Frontera A 2.2 VIN: SED54MWL4SV735375

1 fotek  |  14 diskuzí  |  2 otázek

Výkon motoru 100 kW (136 PS) při 5200 ot./min. Maximální rychlost 161 km/h. Hmotnost 1 803 kg. Palivo benzín. 5-rychlostní Manuální převodovka. Motor 2 198 ccm (134 cui), X22XE.


Komentáře (2)

Přidat komentář


  Colommbo, 7 měsíců, 11 dnů

Tohle bude problém nejen majitelů Fronter. Jestli si to vysvětluju správně, tož pár let (ale ne zas tak dlouho, fakt možná dva roky) platí, že dodatečná montáž rámu (byť schváleného typu) není povolena a není-li zapsán v TP (základní chyba, ale tehdy na to nikdo nehleděl), těžko přesvědčovat technika na STK, že je na autě z výroby, prostě na autě nemá co dělat, šmytec...

Napadá mě jedině zkusit vyžádat si oficiální stanovisko dovozce (Opel ČR) a v případě kladného vyjádření se pokusit o dodatečný zápis do TP...


  p.s., 7 měsíců, 11 dnů

pokud ho nemáš v techničáku tak z stk letíš nejjednoduší je ho sundat a pak si ho zas nandat

co mám info tak dopsání rámu do techničáku je skoro nemožné


Další otázky - Frontera / Právní poradna Vložit otázku

Tesniace kruzky na vstrekoch ako sa moze stat že boli udelany spatne? Treba nato nejaky specialny postup? Videl som to na zivo ako to robil. Ze by to bolo tym ze to namastil do vazeliny? Uz by som to chcel spravit sam.