Uživatel viki


Seznam členů
profily,dotazy

2013-12-20 12:50:46 (2 let, 10 měsíců)

Ve všech vláknech se to stále opakuje, ale někteří uživatelé to usilovně ignorují. A tak se to pokusím napsat srozumitelně.

Dotazy: Pomíjím všeobecná témata, kde je to celkem jedno a technická, která nelze přiřadit ke konkrétnímu modelu. Než založíte nové vlákno s dotazem k vašemu autu, najděte si v obsahu zdejšího Fóra, jeho sekcích a ve vašem modelu, zda se obdobné téma už někde neřešilo. Pak je nejjednodušší se přidat k diskuzi. Nenašli jste takové téma? Pak tedy založte nové. V záhlaví je kolonka "Nadpis". Tam nejdříve napište označení modelu vašeho vozu a pak obsah dotazu, například: astra G – Netopí. Slyším dotazy ..a proč? Protože hned v přehledu témat je na první pohled jasné o jaké vozidlo a problém jde. A ti, co vám chtějí a mohou odpovědět už na první pohled vidí, čeho se dotaz týká.

Profily: Aby vám mohla být poskytnuta odpověď, je nejjednodušší si vyplnit profil vozidla. Z profilu je patrné: co je to za vozidlo, model, rok výroby, jaký má motor, převodovku apod. Věřte, že ti co vám mohou poskytnout dobrou radu, nemají čas vyhledávat a pátrat, jakého „miláčka“ vlastníte.

VIN: To je neopakovatelné identifikační číslo vašeho vozidla, ze kterého lze zjistit vše potřebné. Počínaje modelem a konče vybavením. Představa, že máte astru a to jako informace stačí ,X modelů desítkami motorů, variant, skládané z dílů různých dodavatelů, faceliftových změn a kdoví co ještě. Jenom VIN vložený do servisních aplikací odhalí vše konkrétně a přesně.

Závěrem – nic z doporučených postupů není pro vás povinné, je to vaše volba. Ale pak se nedivte, že se vámi vznesenými dotazy bez těchto informací nebude nikdo kompetentní zabývat. A ani stále dokola upozorňovat a žádat o doplnění.

Naopak děkuji všem, co poskytují informační servis, který mnohdy usnadňuje orientaci v problémech a nabízí řešení. Poděkování patří i těm, kteří výše uvedené chápou a pomáhají udržovat Fórum přehledné.

A vše ostatní najdete v zápatí tohoto webu: Autorská práva & Pravidla

http://www.club-opel.com/...echny-cleny-clubu-opel-92


  bad64, 2 let, 9 měsíců

Máš pravdu pomohlo by to všem co chtějí radit.ale jsou zde i tací členové co to nechápou nebo i nechtějí pochopit.Píši i několik vzkazů na doplnění profilu o vozidlo a motorizací někde bez výsledku.Míla


  viki, 2 let, 9 měsíců

pro některé je to marné jiným to pomůže neviděl bych to jen jednostranně


  bad64, 2 let, 10 měsíců

Jak již někdo psal ,,JE TO MARNÝ JE TO MARNÝ" pokouším se o toto cca 4roky a opravdu je to marný vice nebudu psát jelikož bych musel být neslušný.Seznam členů