Fórum - Téma


Zpetne zrcatko!


Fórum Astra F Zpetne zrcatko!

Manuály  |  Inzerce  |  Model Opel Astra F  |  Naše vozidla2014-09-23 15:55:52

Zdravim vsechny majitele Aster F (a ty co tyhle auta znaji)

... z blize nespecifikovaneho duvodu shanim surne ono prave zpetne zrcatko, dle meho nazoru je onom aute mechanicky ovladane - tudiz nevyhrivane. Jako duvod proc se tak domnivam je fakt, ze obe strany maji packy na serizovani zevnitr. Automobil s manualne ovladanymi zrcatky uz nevlastnim dele jak 12 let ... ale tohle si jeste pamatuju.

I na e-shopu Aci zadne mechanicky ovladane zrcatko neni vyhrivane - pouze el. ovl.+ el. vyhrivane, ale majitel trva na svem, ze ho ma vyhrivane. Cena vozu nepresahuje cenu flasky rumu od likerky Drak. A majitel chce spis penize nez zracatko ... aby je prochlastal. Takovou radost mu neudelam.

Otazka zni, existovalo vubec manualne stelovatelne zrcatko s vyhrevem ...?

P.S. je to Astra F se zatekajicim sibrem / fialova (kdysi)metaliza / 5dv / 1.6i / evidentne 94->

2014-09-23 16:11:13

beawer: Tož pokud to trochu chápu, tožs tomu majiteli jeho zrcátko z blíže nespecifikovaného důvodu urazil či snad dokonce ukopl (ani bych se po přečtení příspěvku nedivil)... Osobně se domnívám, že vnější zrcátko ručně ovládané a zároveň vyhřívané je antagonismus...

bad64  
2014-09-23 16:15:59

beawer: Jednoduché at ti majitel to zrcátko ukáže i rozbité a ihned uvidíš zda je elektrické nebo ve dveřích misí mít k onomu zrcátku přívodní drátky.Měl jsem Astru F manual a bez vyhřívaných zrcátek. To samé na vcectra A 1.6 až na vectra A 2.0 jsem měl elektrické a vyhřívaná.

2014-09-23 19:16:53

@ Colommbo:

Nic jsem nikomu neukopl! Jen pan majitel vozu je blb, stoji na prijezdove ceste k baraku tak 'divne', ze vedle projede leda tak Corsa, takze kdyz sem tam jel s Omegou ... snazil jsem se byt slusny a zrcatko mu sklopit, bohuzel mi zustalo v ruce ...

@ Bad64:

Ja to zrcatko videl ... melo bowdeny na ovladani ... jenze vysvetlujte to cloveku, kterej se bez frtaka po ranu ani netrefi klicem do zamku, ze.

2014-09-23 19:41:14

je to blbost, sežeň manuální a ať je rád..... stejně by mu el. bylo k ničemu, když tam nemá káble a spínač....

udělej to jak píšou kluci, ať ti ho ukáže....podívej se pod sklo a uvidíš


Odpovědět