Fórum - Téma


Změny na webu


Fórum Klubové záležitosti Změny na webu1 ......... 4  5  6  7  8 ......... 11

2014-05-08 10:34:06

Tak já se taky přidám, přes 3 okna se nedostanu a to je 1;pozvi přátele - neboť jsem tady již tak dlouho, že tu všichni jsou 2; doplň údaje o vozidlu - nejsem technický typ a nebaví mě hledat, kolik mám v motoru ložisek, kroužků a pístů a podobných věcí a za 3; doplň tankování - každému je do toho prd, za kolik, jak často a kde tankuju a hlavně nemám čas a chuť si každou zastávku na pumpě zapisovat... Jinak samosebou nemám nic proti zdokonalování webu.......

Veselik  
Jiří Veselý
2014-05-08 10:39:42

bobban: mas pravdu. I pres to ze spousta veci jde skryt (jako treba serviska a tankovani) tak aby to byla soukroma, nikoliv verejna vec.

Kopejda  
Michal Kopecký
2014-05-08 13:47:50

udm: U mě vyplnit údaje nebyl problém, dokonce mi zmizelo i to ošklivé okno. Tak jsem teď velice zvědav JAKÉ VÝHODY mi to přinese??? Strávil jsem nad tím cca hodinu a půl svého života. Servisní knížky zatím vypisovat nechci, tak jsem to do nich napsal. Jsem zvědav, jestli to okno donutí nové členy k doplnění profilu alespoň tak jako to mám u sebe.......abych se jich pořád nemusel ptát na doplňující informace k tomu, abych jim správně poradil....(tímto za sebe uzavírám kapitolu "okno v úvodu") a jen doufám, že se nedočkám dalších překvapení v jinak klidném chodu tohoto fóra.

MK.

2014-05-08 14:40:20

kopejda: Já už na to taky kašlu, akorát bych se (zase) rozčiloval...

Kopejda  
Michal Kopecký
2014-05-08 22:07:01

udm: Ahoj, hele i když mi zmizlo to okno, tak mám na chatu pořád uříznutý smajlíky a nejsem sám. Co to?

2014-05-09 16:55:23

Co se to tady zase začíná dít, pokud si nedoplním svůj profil o věci, které nechci, tak dostanu banána? To už tady jednou bylo a nedopadlo to dobře......... Doufám, že DAQ bude brzo zase mezi náma členama.......

2014-05-09 17:19:33

tohle nyní beru už asi jen jako vtip :

Zapoj se do debaty

Neboj, my nekoušeme. Rádi poradíme. Rádi si přečteme Tvůj názor. Víš-li, poraď Ty nám. Pomožme si navzájem.

Fórum

jak jsem ti již napsal ve vzkazu za kterého jsem dostal banána : když nechci vyplnit okýnka komentářů k vozidlu a k sobě tak prostě nechci a také nechci aby mě to upozorňovalo že je nemám vyplněné tak proto ty nuly a pomlčky.A ano mohl jsem si vymyslet něco originálnějšího ale prostě nechci - není to pro mě důležité pro rozvoj webu.A pokud mě za takový vzkaz zabanuješ bez napsání důvodů tak je to ubohost ( nicméně krásná opička s banánem ) jen mě to přijde od ubohé zase spíše od tebe.Chtěl jsem zde dát veřejně tvůj vzkaz a i moji odpověď aby všihni viděli že jsem tě neurážel ale asi se k ní nedostanu když jsi i smazal profil :)

udm  
Doctor Who
2014-05-09 20:05:07

daq1: tys vyplnil abys to "osral" u všech aut "0" jako popis. Já Ti napsal, ať tam dáš něco inteligentnějšího nebo to necháš prázdné a vymazal to. A Ty ses mi vysmál tím, žes to tam opět vyplnil zpátky. Takže tím jsi skončil.

udm  
Doctor Who
2014-05-09 20:19:34

Oříznuté smajlíky na fóru nijak nesouvidejí s napovídacím oknem nahoře, ale s jinou úpravou webu. Už jsem to upravil.

Výzva aby člověk pozval na web někoho známého ... mohl bych to udělat tak, že se bude zobrazovat třeba jen novým členům. Ty výzvy jsou nová funkcionalita a určitě to ještě budu nějak upravovat. A jinak mě se tam zobrazuje taky, kdyby si někdo třeba myslel, že ne.

Kopejda  
Michal Kopecký
2014-05-09 22:53:23

udm: Ahoj, za opravu na chatu děkuji, ostatní jsem Ti napsal interkou. Tady čtu, že ty výhody, které získáš vyplněním všech požadavků "toho" okna jsou banány. Co se to děje, proboha??

2014-05-10 07:41:10

udm: kamaráde, kamaráde, snaha se cení, ale co je moc, to je příliš, taky jsem ojebal tvoje okýnka, tím, že jsem pozval sám sebe, tankování jsem napsal, aniž bych něco natankoval a k autu jsem napsal už ani nevím co........ měl by jsi trochu přibrzdit v rozletu a nebo alespoň začít rozlišovat nové členy a lidi, co tu jsou dlouho a pro club už pár věcí udělali....... přeber si to jak chceš.......

PS: BANÁNY nejím........

2014-05-10 07:59:22

udm: Jak si toto jako webmaster muzes dovolit napsat ?

Jednak jsou pozadovane udaje vnimany jako ryze soukrome, tudiz opravdu nemuzes chtit, aby Ti je lide sdelovali na forum, ktere nejsi schopen zabezpecit ani SSL pristupem. To je IMO velmi velky pruser, ktery bys mel resit predevsim - verim tomu, ze mnoho uzivatelu ma stejne heslo tady jako jinde a odposlechnout to vazne neni zadna technicka vyzva.

Za druhe...tim, ze si vyplneni udaju VYNUCUJES ( at primo zpravou, nebo neprimo bannery ), nemuzes cekat relevantni odpovedi a tudiz bys za ne ani nemel trestat.

Zadam vlastnika stranek, domeny a buhviceho, na co chodi me prispevky, aby zjednal poradek.

Dekuji.

Veselik  
Jiří Veselý
2014-05-10 08:28:11

stepo: Já bych se takto nečertil. Toto vzniklo, že se posunuly smajlíci a jako uživatelé jsme to přisuzovali těm novým hláškám nahoře stránek. Ovšem, jak UDM vysvětlil, tak to tím nebylo. Co se hlášek týče, tak se tady dlouho diskutuje o tom, že se někdo zaregistruje, štěkne do diskuze o problému a ani neřekne na jaké to má auto. Spousta věcí se potom vylučuje/upřesňuje díky typu motoru, r.v., a všem dalším věcem, které profil umožňuje zadat.

Já bych tomu dal příklad ze života: "když tě ženská pošle nakoupit (to že ti nedá prachy je normální), ale neřekne ti co koupit a kde to koupit, tak se budeš taky pídit po lepším zadání požadavku."

Teď jsem nahrál nenechavcům, kterří odpoví, že si koupí něco pro sebe a úkol je splněn...

2014-05-10 09:32:53

Nejde o to, co se jak zmenilo, ale o pristup webmastera ( v tomto pripade ).

Mne takove pristupovani k uzivatelum proste vadi ( ano, i v dnesni dobe vyzaduji urcitou moralku a kodex )

Pokud jsem nepohodlny, klidne dejte BAN i mne:)

Veselik  
Jiří Veselý
2014-05-10 09:49:15

stepo: Myslím, že není důvod tu nikoho odstřelovat. Jsme lidi, tak si to řekneme a jedeme dál...

udm  
Doctor Who
2014-05-10 10:03:31

bobban: já viděl, cos tam vyplnil, ale nebylo to na první pohled ještě tak provokativní. Kdybych to ale odstranil a napsal Ti šlušně interku, ať to necháš prázdné a tys mi odpověvěl, že si budeš dělat co chceš a vyplníš to tam znova, tak bys dostal ban uzplně stejně. Tady už pak nehraje roli, kdo je jak aktivní

Stepo: nedělej chytrýho. Ban Ti klidně dám, pokud tu máš v úmyslu dělat nějakou zlou krev, tak nedráždi hada bosou nohou.

Veselik: přesně tak, jak říkáš. Tuhle věc, která má vést lidi, aby si zaregistrovali auto a vložili smysluplné informace do profilu má pomoci v tom, že když má být někomu porazeno, tak se aspoň bude vědět, co má třeba za auto. Kromě toho nováčky to povede, aby věděli, co všechno na webu jde či nejde.

A jinak návrhy bylo 100x horší, co po mě chtěli různě na webech admini, který už jsou otrávený se pokaždé ve fóru doptávat toho, kdo chce poradit, jaký má auto, apod. Ty už chtěli třeba registraci vozidla povinně, na jednom velkém klubu mě zas už půl roku tlačí, ať i VIN u vozidla je povinné, neb bez něj se při radách u dnešních aut moc nehnou.

Pokud někdo moji snahu záměrně sabotuje a ještě se mi vysměje, bohužel mi nedává jinou možnost než dát ban.

2014-05-10 10:25:45

udm: Je potřeba rozlišovat. Uvést do svého profilu, jaké vlastním auto (nebo že žádné nemám), by neměl být pro nikoho problém a pro případné rady či pomoc vpodstatě nutnost. Další věci (servisní knížka, tankování, pozvánky na web apod.) už ale považuju za něco, co není nezbytné a proto mi přijde nepatřičné je po členech nějakým způsobem vyžadovat. A jestli si někdo do těchto nadstavbových částí (svého) profilu z nějakého důvodu vyplní nuly, křížky nebo pí na druhou, je, myslím, přinejmenším pro fungování klubu (webu) přece úplně jedno...

2014-05-10 10:34:17

udm: Stepo: nedělej chytrýho. Ban Ti klidně dám, pokud tu máš v úmyslu dělat nějakou zlou krev, tak nedráždi hada bosou nohou.

Prober se chlapce, cenzura neni v mode.

BAN netreba, nehodlam podporovat forum, na kterem jsou takovi "spravcove".

Vim o cem mluvim, jsem admin a moderator jinde.

Mejte se.

2014-05-10 10:42:08

colommbo: Ahoj. Mluvíš mi z duše Jirko. Naprosto s tebou souhlasím.

Kopejda  
Michal Kopecký
2014-05-10 10:42:36

udm: Jen takový postřeh, chápu, že tato úprava nám má pomoci v tom, že by si tazatel měl vyplnit kompletně profil aby jsme nemuseli pořád dokola dávat dodatečné otázky a lépe se nám radilo (viz příspěvek Veselika) A kdyby to tak fungovalo a všichni si údaje vyplnili bylo by to super. Jenže....

Je zajímavé, že vždycky změna webu podobného charakteru svým účinkem nepostihne TY na které je cílena ale rozdávají se bany dlouholetým aktivním členům kteří i sice nemají vyplněná data z různých důvodů (viz příspěvk Stepy) ale zároveň třeba nikdy nebyli tazateli a nebo veškeré informace uvedli v dotazu.

Tady je vidět, že změny nefungují jak by měli (alespoň v krátké době po zavedení změny).

Už jsem Ti to Pavle nejednou navrhoval tyto záležitosti ROZLIŠIT dle statutu členů, proč by nešlo být tolerantnější ke členům se "zásluhami" (VIP) a nechat jim profily takové jaké chtějí?? Však je nás jen 22 a většina jsou stejně admini kteří se víceméně znají a v podstatě jen pomáhají ostatním členům.

Také bych uvítal sekci přístupnou jen VIP členům, kde by jsme mohli v podstatě neveřejně řešit podobné stavy a mohli společně demokraticky přemýšlet nad možným přínosem právě takových změn na tomto fóru.


Odpovědět

1 ......... 4  5  6  7  8 ......... 11