Fórum - Téma


VÝMĚNA INTERIÉRU OMEGA B - jak obejít pamět ??


Fórum Omega B VÝMĚNA INTERIÉRU OMEGA B - jak obejít pamět ??

Manuály  |  Inzerce  |  Model Opel Omega B  |  Naše vozidla2014-01-04 11:29:16

Zdravím Vás...

Obracím se na Vás s dalším problémem..

Koupil jsem omegu B caravan r.v 97 pro svou ženu vybrala si to tak proč ne máme facelift tak proč nemít i předfacelit , od prodejce jsme dostali z jeho rozebrané omegy MV6 krásný opravdů nádherný béžový interier s el.ovládáním a výhřevem ale také s řidičovou PAMĚTÍ..

vzhledem k tomu že jsem to měnil postupně a s autem jsem deně jezdil abych přišel na všechny mouchy než ho nechám ženě tak jsem si nechával řidičovou sedačku naposledy ale v autě byla na té origo sedačce jen el.posuv nahoru/dolu a bez paměti -..No a teď když připojím tak to nefunguje protže kablíky od paměti nemám kde zapojit.

Tak jsem vyzkoušel každý motorek jestli funguje přimo z baterky a všechny jedou ale když to z baterky připojím na přívodový kabel té sedačky tak taky se nic nepohne ... NEVÍM JAK PŘESKOČIT TU PAMĚT NEJRADĚJI BYCH KOUPIL ŘÍDÍCÍ JEDNOTKU SEDAČKY co je pod sedátkem tu bez paměti jen s komplet el ovládáním abych to vyměnil POKUD NĚKDO mÁ na prodej nebo ví jak použít tu co mám tak budu rád :D !!

Děkuji a přeji všem v NOVÉM ROCE SPOUTU NAJETÝCH KM BEZ PROBLÉMU

2014-01-07 13:58:42

Zdravím Vás tak problém vyřešen

je potřeba zapojit na červený přívodní kabel první červený z toho několikapinového konektoru od paměti a dále VELMI DŮLEŽITÉ !! je zapojit druhý hnědý,třetí černý, šedobíly a hnědobílý na přívodní hnědý !!

Potom se to rozjede a funguje

Tak ať se daří v R2014

2014-01-07 15:37:48

čoveče tohle si vyčet ze schémat , nebo metoda pokus omyl ?

2014-01-07 17:01:40

POKUS OMYL

2014-01-07 18:07:20

omega2.2: Vítězství člověka nad hmotou, blahopřejeme!

2014-01-07 19:06:31

Chlapi Díky, snad tím pomohu jiným kteří nebudou muset být jako já cca 9hod v garáži aby spojizdnily jednu sedačku :D

Ale problém který nemám vyřešen a bodla by mi rada tak je v této diskuzi omega C /facelift/ - nejde stahování oken a když jsem vypojil a zapojil baterku tak začlo něco jakoby cvakat a na chvíli cca minutu okna jely všechny ale pak zase nic , při tom když okna jely nic necvakalo - cvakání bylo uplně tichoučké a šlo z motoru nebo jakoby zezadu palubovky šílím z toho ...4omegy v rodine a už mi hrabe


Odpovědět