Fórum - Téma


vstřikovací čerpadlo omega 2,5td


Fórum Omega A vstřikovací čerpadlo omega 2,5td

Manuály  |  Inzerce  |  Model Opel Omega A  |  Naše vozidla2012-01-26 21:02:33

Dobrý den, už jsem s toho nešťastnej auto mi stojí v garáži skoro měsíc a né a né chytnout. Začalo to tím, že se při jízdě manželce seklo vstř. čerpadlo a přeskočil rozv. řetěz. Naštěstí se to moc nepotkalo, ventily jsou v pořádku. K vůli rozvodům jsem musel sundat hlavu tak jsem hned vyzkoušel ty ventily jestli jsou rovné a jestli nepropouští. Rozvody jsem nastavil podle vašich příspěvků. Dal jsem i jiné vstř. čerpadlo'' také omega ale rok 94,, jéjé to nejhlavnější jsem zapomněl mám omegu 2,5 td rok výroby 97. Nastrojil jsem ty nejduležitější věci a zkusil to natočit, má to snahu, ale zavrčí a chcípne. Z výfuku jde černý dým. Nevím jestli to nemá něco zpolečnýho z tím imobilizérem, prosím poraďte mi.

2012-01-27 12:44:26

Imobilizér by tam nepustil naftu vůbec...to že Ti to kouží znamená,že tam nafta je...nemáš třeba přehozené trubky na čerpadle? jednou jsem to viděl a taky v jakým stavu byl klínek na čerpadle..Osobní zkušenost a 2 dny laborování a zjistil jsem,že jsem ho měl v pr*eli a někdy mě to chytlo a někdy vůbec...to čerpadlo nestříkalo naftu tak jak mělo a hned byl problém..

Ty čerpadla si myslím jsou zaměnitelný...To druhé co jsi tam dal je 100% OK...jako jestli někde leželo rok v regále a bylo vytáhnuto z fungujícího auta neznamená,že je OK.

2012-01-27 14:28:17

Trubky jsem nezaměnil, vyndal sem je tak že zůstaly v tom pořadí jak mají být. Co se týče klínku na čerpadle tak ten jsem vyměnil. Čerpadlo jsem vzal s auta které už bylo shnilé a nechtěl jsem do něho tolik vrážet,proto jsem si dovezl s Německa na přestavbu to samé, ale jiný rok výroby. Nevím si už rady

2012-01-27 21:13:46

co diagnostika??


Odpovědět