Fórum - Téma


Vivaro + kontrolka


Fórum Vivaro Vivaro + kontrolka

Manuály  |  Inzerce  |  Model Opel Vivaro  |  Naše vozidla2016-06-17 09:20:52

Zdravím, včera se mi rozsvítila na autě z práce kontrolka a auto přestalo doslova jet. Nevím, zda to byl přímo nouzový režim, protože jsem zvyklý z osobáku na nouzový režim eventuálně dojet jen s omezením otáček. U Vivara jsem neustále zpomaloval na cca 20-30 km/hod s pedálem na podlaze a na parkoviště jsem sotva dojel. Co může znamenat uvedená kontrolka? Díky za případné info.

2016-12-23 12:42:01

leeone: Zdravím, vyřešil jste to nějak? Mám podobný problém. Během půl roku se mi to stalo dvakrát a mi to dvakrát udělalo i bez rozsvícené kontrolky. V Diag byl napsán v létě EGR ventil. Ten jsem vyměnil a nepomohlo to. Díky za případné info a krásné svátky.

Vivaro 1.9 2004

Martin

bad64  
2016-12-23 12:56:47

mamoj: Dobrý den při registraci na club Vám mimo jiné byla doporučena stránka o doplnění profilu o vozidlo a motorizaci kterou jste zřejmně opomenul(a).Pokud vozidlo Opel nevlastníte stačí zapsat v Nastavení Změna profilu a dále ve VZKAZUJI vozidlo Opel nevlastním.Pokud budete tyto údaje nadále ignorovat může se stát,když budete potřebovat nějakou radu tato ignorace se obrátí proti Vám tím,že se nedočkáte odpovědi.Pokud máte vozidlo utajené je to jako by nebylo doplněno jelikož ho nevidíme.Super-Administrátor


Odpovědět