Fórum - Téma


VECTRA OPC caravan


Fórum Vectra C VECTRA OPC caravan

Manuály  |  Inzerce  |  Model Opel Vectra C  |  Naše vozidla2012-07-14 01:59:52

Aho všichni.

Pohlížím se po novém vozidle a varianta je i tato OPC Vectra v modré barvě. Mám nabídku z r. 2006 o výkonu 188 kW. Opel a specifika OPC Vectry moc neznám. Nemohu nikde najít žádné relevantní informace, testy apod. Máte někdo nějakou zkušenost, nebo link na nějaké informace?

Koncem roku 2006 se zvyšoval výkon motoru na 206 kW. Nevíte, v čem je na motoru rozdíl?

Jak je to s karosářskými díly a s podvozkem? Pasují z normálních modelů? Nárazníky jsou jiné a pružiny s tlumičema také, ale to ostatní? Rozvody jsu řetezem nebo řemenem? Intervaly? Na co dát pozor? Prostě bych si rád auto nejdřív nastudoval, ale nevím, kde vzít informace. Nikde nic není, nebo blbě hledám. Někde píšou palivo Natural 98. To je podmínka, nebo to jede i na klasiku 95? Uvažuju třeba i o E85. Mám pumpu skoro před domem.

Díky za každou maličkost.

Ahoj

2012-07-14 09:57:46

Vítám tě v klubu, Zloune, a cením si tvého dobrého vkusu...! Jen si teď honem honem nevybavuju nikoho, kdo by tady v klubu tuhle motorizaci vlastnil či s ní delší dobu jezdil a mohl se s tebou o nějaké zkušenosti podělit - aspoň v poradně jsem se s ní za poslední dobu nesetkal, tož buď ji nikdo nemá anebo je to naprosto spolehlivé auto... Buď zatím, prosím, trpělivý, on se někdo ozve, zatím poradím brouzdat po sítích nebo zkusit třeba i Vectra club či Vectra web... admin


Odpovědět