Fórum - Téma


Vectra B a silenbloky Kraft


Fórum Vectra B Vectra B a silenbloky Kraft

Manuály  |  Inzerce  |  Model Opel Vectra B  |  Naše vozidla


1  2

2014-08-26 07:44:40

hercik: (zde nevíme o jakém silenbloku vlastně mluvíš-jestli chceš rady , tak se ptej jasněji)

V případě, že hovoříš o tom velkém na podélném ramenu, ( pozice 20) tak jsem postup již popsal.

Ten stahovák musí být festovní a musíš mít vyrobené hrnečky z oceli o průměrech daných součástí a ok na ramenu., kdy jedna strana (vypadají jako hrnky) je s dírou pro průchozí šroub 12 se stoupáním závitu 1,5 nebo 1,25, tak můžeš vyvinout velkou sílu. Klasický závit má velké stoupání. Na autě se to udělat nedá. Dál ti doporučuju u nových kuločepů ( pozice 21) zkontrolovat množství vazelíny. Měl jsem nové a moc vazelíny tam nebylo, tak jsem tam přidal vazelínu co se dává do kloubů poloos.

S pozdravem Jan

2014-08-26 08:28:58

karelba: Díky za radu, jsou to slenbloky na pozici "21" a s tím stoupáním máš pravdu chce to jemnější závit a rameno ven.Díky Milda.

2014-09-21 10:13:52

Zdravim,OPLA mam kratkou dobu,takže se na nem v podstate učim.Stači jen poradit jak na to a ja si to udelam.momentalne se chystam měnit sylenbloky na ramenech jak ve předu tak i v zadu bude to asy zajimava prace ale musim kapanek mi to tam při nerovnosti vozovky klepe,pedal brzdy mně taky kope ale jeto prej u ABSa normalni tak nevim,brzdy jsem vizualne kontroloval-mněl jsem to rozebrany ale nic špatnyho jsem nevidel tak zatim-dik za připadne rady


Odpovědět

1  2