Fórum - Téma


!!!!!UPOZORNĚNÍ!!!!!


Fórum Pokec všeobecný !!!!!UPOZORNĚNÍ!!!!!
2009-05-07 11:12:23

Zdravím všechny, chci se s vámi poděli o svou zkušenost a upozornit vás:

Začátkem února jsem si přes inzerci vyhlédl inzerát na ND na Astru, tak jsem tam napsal.

Že bych chtěl alternátor, bylo mi odpovězeno že to není problém. Super jednání a ochota. Poslal jsem peníze a byl mi poslal altík.

Ale pak, bohužel pro mne jsem zjistil, že nemám špatný altík, ale hvízdá pumpa. Tak jsem požádal jestli by šlo vyměnil. A s ochotou mi bylo odpovězeno, že ať to pošlu zpět a že mi pošle pumpu.

To bylo v puli března. Ale pumpa furt nikde, tak jsem urgoval. On mi koncem března napsal: Ahoj, omlouvám se zapomněl jsem. Zítra to vyřídím.

Dnes je 7.5. a ono furt nic. Tak jsem mu napsal že už to nechci a ať pošle zpět peníze. Ten se vztekl že nebude lítat jak já si písknu. (No nezlobte se na mne, ale 3měsíce lítat kvůli jedné věci???)

Ani telefony nezvedá, na emaily neodpovídá.

Pumpu nemám.

A peníze taky ne.

Navrhoval jsem mu dohodu, ať si část peněz nechá a zbytek vrátí a ani na to nezareagoval.

Tak mě napadla tato forma informace pro vás, ať si dáte pozor na takovéto lidi Popř. mi poradíte co mám dělat.

S pozdravem Honzik

A ta hlavní věc je jméno:

POKOBA MARCEL tel. 607 941 786 swalda@seznam.cz

PLEŠIVEC 351

ČESKÝ KRUMLOV

381 01

2009-05-07 16:46:31

Tak pod toto upozornění bych rád přidal můj příběh.

Koupil jsem si odlučovač oleje, který se napojí na odvětrání motoru. Je to v podstatě hliníkový válec naplněný nerezovými šponami. Je osazen třemi vstupy na vrchu a jedním výstupem vespodu. Při koupi této věci jsem se domlouval, že mi stačí dva vstupy osadit rovnými nátrubky. Také jsem se informoval, zda lze jiné nátrubky později zakoupit jako náhradní díl. Odpověď zněla- Ano, není problém.

V listopadu 2008 jsem telefonicky kontaktoval pána, že bych chtěl na tento odlučovač zakoupit dva průtokové šrouby s T přípojkou. Odpověď zněla, jako že to není problém, ale musí to objednat z Itálie, ale okolo Nového roku to budu mít. Od té doby jsem telefonicky, mailem a také na mailové schr. obchodu zanechal několik vzkazů a nic se nedělo. Vlastně ano, od té doby telefon hlásí, že je číslo nedostupné.

Jmenovaná firma je:

BIDRIN PERFORMANCE

Bedřich Půža

Varhánkova 268

588 13 POLNÁ

GSM: +420 777711951

2009-08-14 14:50:34

Mno ja vim ze je to pozde a jsem tady novej ale pana puzu neznam asi ale mam spoustu znamejc polnou za barakem a tak se juknu co se tam deje.


Odpovědět