Fórum - Téma


Tohle je a bude věčné téma


Fórum O článcích Tohle je a bude věčné témaDiskuze o článku

Profil

Dobrý den,chtěl bych napsat tento článek jako reakci na to,když někomu pošlu vzkazem zprávu s prosbou o doplnění profilu o vozidlo a motorizaci nemyslím,že by bylo tak těžké si tyto základní údaje vyplnit jako je zde má vyplněné většina členů.Tyto informace nejsou pro moji osobu,ale pro všechny členy a jsou potřebné z důvodu,když píše člen dotaz do diskuze nebo do Chatu a pak ti co čtou jeho dotaz...


1  2  3

bad64  
2014-06-22 19:05:56

No tak aby věděl kdo jsou frajírci a jak napsal že je to náš boj tak sedm dnů s námi nebude bojovat až vychladne

.

Pravidla klubu

Následující pravidla klubu platí pro veřejné vystupování jednotlivých členů ve fóru klubu a na klubovém chatu, ale i na jiných částech webu včetně těch neveřejných, jako jsou soukromé zprávy (interní pošta) a jiné.

Ve společném zájmu na web nestěhujte Vaše osobní problémy a deprese.

V zájmu každého uživatele je brát na vědomí nařízení správců sekcí a jejich administrátorů a respektovat jejich zprávy a nařízení.

Členství na těchto stránkách je naprosto dobrovolné a nikoho k ničemu nezavazuje vyjma slušného chování a respektování názoru ostatních členů. Při porušení pravidel může být uživatel i bez předchozího upozornění vyloučen, a to bez udání důvodů a jeho účet bude zablokován.

Rasistické příspěvky, vyhrožování, osočování členů, vulgarismy a urážky, stejně jako spamming budou mít za následek vyloučení z klubu a blokaci účtu.

Různé pomluvy a nepodložené obviňování a napadání správců sekcí, administrátorů, moderátorů, provozovatele webu a uživatelů se považuje za hrubé porušení pravidel klubu a následkem je vyloučení a blokace účtu. Slovo moderátorů a jejich rozhodnutí je konečné a ostatní členové jsou povinni ho respektovat bez zbytečných diskuzí.

pue
Roman
2014-06-22 19:35:58

colommbo:

2014-06-22 21:16:17

colommbo: s tímto nelze jen souhlasit pěkně si to napsal......

Mílo děkujem za připomenutí pravidel fora , jeden by na to zapomněl

2014-12-20 07:56:21

Zdravim vás, omlouvám se za opožděné vyplnění popisu vozidla :D ,už jsem to napravil.. :D ,foto dodám posléze :D


Odpovědět

1  2  3