Fórum - Téma


Sraz v Buchlovských horách (u Uherského Hradiště)


Fórum O Srazech a akcích Sraz v Buchlovských horách (u Uherského Hradiště)


Diskuze o srazu

Sraz v Buchlovských horách (u Uherského Hradiště)

69 lidí  |  43 vozidel  |  388 fotek  |  0 videí  |  251 diskuzí

Přátelé, kamarádi. Přijměte pozvání na čtvrtý sraz Opel klubu v Buchlovských horách (Chřiby), který se bude konat 9.-11.06.2017 v Osvětimanech u Uherského Hradiště - (49.080275, 17.261186). Oficiální začátek srazu je sice v sobotu (10.6.), ale kd...


1 ......... 9  10  11  12  13

2017-06-19 21:16:05

jean: Jak už napsal Renda, máš samosebou právo na svůj názor a i kritiku je správné umět přijmout (ono to taky chce trochu odvahy napsat, že člověk nebyl spokojen.) Osobně se na tebe nezlobím, jen nevím, kdy jste přijeli, jestli už v pátek či až v sobotu. Já dorazil až v sobotu dopoledne na Samotu a buď jsem špatně koukal nebos tam nebyl, prostě neviděl jsem tě tam (možná bude vědět Velda nebo někdo z dalších) a tedy ani na "spanilé jízdě" do skanzenu a vodního světa v Modré u Velehradu. Před motorestem Samota se individuálně i ve skupinkách pokecalo (i o autech), v restauraci jsme se príma najedli, spanilka proběhla bez potíží, návštěva skanzenu i vodního světa byla zajímavá a neplánované zahoření motorového prostoru nové Mazdy a práce hasičů se taky nevidí každý den. Proč to tu zmiňuju - možná jsi u toho nebyl (prvně si tě vybavuju až u ohniště po návratu do kempu) a tedy jsi přišel o dost zajímavých věcí. Ano, v sobotní podvečer bylo dost lidí asi už taky unavených (po pátečním shledání není divu...), ale přesto zábava pro děti proběhla, o jídlo na grilu se kluci taky postarali (díky!), u ohně se i trošku zabékalo. Zcela osobně mám k alkoholu vztah spíše negativní, ale i přesto zábava plynula slušně a příjemně, bez konfliktů (anebo jsem u nich zrovna nebyl, nemůžu být všude...) a to je zrovna to, co na takových a podobných setkáních oceňuju - sejdou se lidi různých nátur, ale dokážou si vyjít vstříc, pobavit se a popovídat i se skleničkou v ruce.

Pravdu máš v tom, že aspoň v hrubých rysech mohl a měl být časový harmonogram určen, dohodnut a oznámen (v kolik asi tam a tam, v kolik asi přesun, v kolik asi odjezd zpět do kempu), možná máme ponaučení pro příště, ale i bez toho se nic extra nepřihodilo, nikdo nezabloudil, na nikoho se nemuselo příliš čekat. Skupinové foto - možná, ale asi si na to nikdo nevzpomněl, mohls to klidně navrhnout a zorganizovat, kamarádi by tvůj nápad jistě kvitovali s povděkem. Co se samotného kempu týče - asi máš jiná kvalitativní měřítka, nicméně teplou vodu jsme měli, splachovací hajzlík taky, spali jsme v suchu, hodnocení výkonu kuchaře jest zcela individuální (sto lidí, sto chutí.) A jak píše Macek - už jsi byl loni, tedy jsi věděl, do čeho jedeš. Já loni nebyl, ale co už jsem zažil oplí akce, nepředpokládám, že by se loňské setkání až tak odlišovalo od letošního a loni jsi byl nadmíru spokojen.

Jak už jsem zmínil, napsat negativní hodnocení chce jistou odvahu, za kterou i za hodnocení samé ti sám za sebe děkuju. Nenapsal bych to tak tvrdě, jako Renda, na druhou stranu jeho vyjádření naprosto chápu. Domnívám se, že tě nikdo nevyhání, jako právoplatný člen klubu můžeš přijet kdykoli kamkoli a věřím, že budeš vítán. Na závěr mi jen dovol zcela osobní připomínku, Jeane: osobně tě blíž neznám a jen podle příspěvků v diskusi a jejich stylizace a tónu se celou dobu tvého působení v klubu domnívám, že jsi z určitého pohledu trochu zvláštní člověk s trochu zvláštními názory. Ale takového tě beru, ač mě někdy stojí opravdu hodně přemáhání, abych ti nenapsal něco od plic a obrazně řečeno na dálku tě nenakopl do ..., prostě každý jsme nějaký a věřím tomu, že i já mnohdy se*u dost jiných lidí. C'est la vie...

Kopejda  
Michal Kopecký
2017-06-19 21:37:22

I když jsme letos nebyli, tak si umím představit co a jak. Ten příspěvek od Jeana co připojil Jirka, ten se mi vybavil už při čtení jeho letošního..... Jinak, Jirko, skvěle napsáno .....

Jen by mě zajímal důvod letošního negativního pocitu.....

2017-06-19 21:44:26

Asi došla dršková

2017-06-19 21:56:11

Byl to super sraz, užili jsme si ho. A komu se to nelíbí, ať nám ..... políbí ! Mimochodem, já tam třeba mini wifi diagnostiku měl

2017-06-20 00:16:52

jean: Ahoj Jean. Mrzí mě tvůj názor na sraz. Ovšem, sám jsi přiznal, že jsi v sobotu na sraz dojel pozdě, protože jsi podle navigace zajel až někam k Olomouci a tak jsi nestihnul Samotu a ani spanilku do Modrý. Tudíž ti utekla podstatná část srazu.

Co se týče organizace srazu? Ano, přiznávám špatnou organizaci srazu. Jak sis ale určitě všimnul, měl jsem tam sebou malého syna (2,5 roku) a tak jsem se vám nemohl věnovat na 100%. Já osobně jsem v Modrý byl poprvé a s mladým jsem stihnul jen Živou vodu. Ve Skanzenu jsem nebyl a tak jsem nemohl stanovit časový harmonogram odjezdu do kempu. Proto se odjíždělo na etapy. Přesto už většina lidí žádnou organizaci z mé strany nepotřebovala a v kempu už každý fungoval podle svého. Ostatně, jako každý sraz.

Co se týče jídla a hygieny v kempu, tak to sis měl stěžovat u majitele kempu. Já jen rezervuji termín, aby s náma bylo počítáno s ubytováním většího počtu osob. Jídlo je na každém sólo, jak se zařídí. Pokud vím, tak i ty sis chtěl dovézt dršťkovou. .....Ale guláš jsem měl též. Byl dobrý a pochutnal jsem si. Ale 100 lidí, 100 chutí.

Společné foto... tak za to se omlouvám...ale jak psal Jirka Colommbo, měl jsi to připomenout a to i pokud sis chtěl nechat zdiagnostikovat auto - diagnostika tam byla a ne jedna.

Jinak srazy jsou hlavně proto, že se sejdou lidi, kteří se normálně nesejdou a sejít se chtějí na pokec, rady, ale hlavně pro zábavu. Srazy nejsou proto, aby se tam dotahovaly olejové vany a netěsnosti. O své mazlíky se mají členové starat průběžně během roku a na sraz se přijedou pochlubit a nebo jen se tím mazlem dovezou. Sraz není servis!

A to tvé bodování...asi je k ničemu....hlavně, že se lidi bavili...tedy co jsem viděl...

Ale i tak ti děkuju za kritiku a za názor. Co bude v mých silách, tak vylepším.

A to tě tak dokousali ti mravci?

2017-06-20 07:04:06

Jáak sraz neni servis???? Jen co sem přijel už jsem měl umazaný ruce a postrácel díly z auta Jediný na co bych si stěžoval je dopolední deštíček ale ten se pak umoudřil

Venca49  
Václav
2017-06-20 20:33:40

čeza: Péťo,asi máš špatné auto Kup si Corsu a budeš mít ruce čisté a nic z auta nepotratíš.

vlastta  
vlastimil
2017-06-20 21:18:27

venca49: jenze ceza ma auto.....a ty mas jen corsu

Veselik  
Jiří Veselý
2017-06-20 21:31:13

Přátelé, moje maličkost se již zúčastnila 34 srazů. Každý byl jiný, Každý jsem si užil jinak. Vždy je co kritizovat a co chválit. Za sebe si myslím, že to nikdy nepřesáhlo takovou mez, že bych řekl "to byla zbytečná cesta" nebo něco podobného.

Vždy jedu za jediným cílem - vidět se s ostatními kamarády.

Vzhledem k tomu, že (jak psal Velda) se ubytování pouze rezervuje, nikoliv za něj nese organizátor zodpovědnost, tak si myslím, že tvá kritika není na místě. Jídlo? Co třeba právo "reklamace" u kuchaře? Já osobně jsem všežravec a tak trochu jsem vděčný za teplé jídlo, které má alespoň většinový podíl chuti toho co jsem si z jídelního lístku objednal.

Co se kvality spaní týče, začínali jsme s Ivčou na srazech v zapůjčeném stanu, pak jsme pořídili vlastní, tam kde se nedalo stanovat zaplatili jsme si chatku. Postupem času s dětmi nároky na "kvalitu" spaní a zázemí pro mrňousy trochu vzrostly, tak jsme to vyřešili karavanem. Chci tím jen říct, že každý má svobodnou volbu ve všem tady již několikrát popsaném. A jak tu psal Jirka, loni jsi byl spokojený a i prostředí jsi od loňska znal. Na drobnou obhajobu kempu jen uvedu, že loni se tam řešil problém s darlingem, který byl na letošek vyřešen. Proto úplně nechápu rozdíl v tvém hodnocení loni a letos...

Já, ač mám sprchu a WC v té bílé boudě na kolech, jsem využíval sociálek kempu a nemůžu říct křivého slova - voda tekla, byla teplá, záchody čisté - co víc je potřeba k životu, resp. přežití na dvě noci?

Veselik  
Jiří Veselý
2017-06-20 21:32:22

vlastta: taky budeme mít Corsu, ale trochu přifouknutou. Už se na "kávičku" těšíme.

vlastta  
vlastimil
2017-06-20 21:45:50

veselik: no ty mas vzdycky neco spejsl ale tak to ma asi byt - toz som sam zvedavy.... nadruhou stranu ja vlastne taky nemam auto, a uz hodne dlouho. ja si chtel do venouska jen.....

....jinac hezky napsany - a plnej souhlas

Veselik  
Jiří Veselý
2017-06-20 21:47:42

vlastta: hlavně že jsi dojel a byl tam s námi...

Venca49  
Václav
2017-06-20 22:23:59

vlastta: Vždyť já to tak beru,parde! Jen nemám corsu,ale Corsy

2017-06-20 23:18:46

jean:je mi stoho co si tady napsal uplně na bude lepší když se vrátíš na Slovensko a tam si dej pár facek ať se probereš a nech náš klub bejt nebo ti dáme

Božek  
Božetěch Dobrovolný
2017-06-21 07:44:28

Měli by jsme se uklidnit padají tady hodně ostrá slova a zbytečné výhrůžky.

9120, 2017-06-20 23:18:46 napsal:

jean:je mi stoho co si tady napsal uplně na .. bude lepší když se vrátíš na Slovensko a tam si dej pár facek ať se probereš a nech náš klub bejt nebo ti dáme ..

2017-06-21 09:36:36

9120: Ani tvoje horká krev či jižanská nátura tě neopravňuje k tomu, cos tu napsal, Lukáši... Každý má právo na svůj názor, byť by byl jakýkoli, Jean stejně jako ty, jen proto tvůj příspěvek v diskusi ponechám. Než tě však příště napadne něco podobného napsat, počítej raději nejdřív do deseti event. i více... Děkuju.

2017-06-21 09:42:51

božek: prosim pekne...slovo vsichni bych si vyprosila odejmout.

2017-06-21 11:22:27

hoši nechtel sem aby ste kritizovali môj príspevok. Skôr som očakával, že napíšete svoje dojmi zo zrazu. Aby som si aj ja mohol prečítať ako ste sa cítili. Miesto toho tu kritizujete môj názor.! Z cela špatne. Každý má právo na názor. Ani sa už nedivým, že sa tu ľudia boja písať. Veď ešte nezačnú písať a už dostanú po držke. Takýmto ľuďom odporúčam naštudovať si čo to je fórum. Pretože mnohý z vás nemáte ani potuchy o tom. radšej Vám to poviem: Fórum je o tom, že ľudia píšu svoje subjektívne názory, ktoré sa nemusia zakladať na pravde, ide len o subjektívne názory a pocity. O tom je fórum. Už som Vás videl navážať sa tu do jedného pána, ktorý hneď z fóra odišiel. Je to smutné. Takže milí kolegovia opláci hodne zdaru pri štúdií príručky ako a načo je fórum. Štúdiu Zdar

2017-06-21 11:29:38

Ešte mi nedá napísať: vymazávať príspevky.!? To čo už je za fórum? Kde sme v Severnej Kórei? To na žiadnom fóre sa nikdy nedialo a nedeje..... Ako povedal s.Lenin učte sa........ mám Vás rád

Božek  
Božetěch Dobrovolný
2017-06-21 11:51:37

marcy: dobrý?


Odpovědět

1 ......... 9  10  11  12  13