Fórum - Téma


Sluneční clona Omega b 2OOO fl


Fórum Omega B Sluneční clona Omega b 2OOO fl

Manuály  |  Inzerce  |  Model Opel Omega B  |  Naše vozidla2012-04-02 00:43:24

Nazdar chlapi

Mám problém se sluneční clonou před zadním sklem - když zmáčknu tlačítko slyším zezadu jen nějaké cvakání ale clona se nevysune tak nevím jestli je motorek v pr.eli nebo je to jen zaseklý . zatím jsem se na to díval jen zevně protože se svým štěstím bych to pokazil úplně . je to sice banalita ale rád bych to mělv cajku .

2012-04-02 06:08:46

tak na to se nedá napsat asi nic jiného než : pokud si na to netroufáš tak do servisu. pokud troufáš rozebrat zkontrolovat odskoušet najít důvod závady (ten nemohu vědět) opravit ho a složit a pokud tam budeš tak asi vyčistit a díly co jsou kluzné a mají se mazat tak namazat.

2012-06-06 22:53:35

Chlapi takže jsem se pustil do opravy clony na víku kufru , první co jsem zkoušel bylo vyprostit ji z plastové pasti víka a to bylo taky poslední co jsem zkoušel protože jsem jednu stojku zlomil a druhou ohnul navíc clona nejde pořádně zasunout zpět do víka . řešení jsou 2 a to vysrat se na luxus sluneční clony nebo koupit novou . . . doporučuji : pokud vám jen cvaká v motorku a clona nefunguje serte na opravy budete nešťastní jako já nebo nemáte nasraný v prackách a dáte to do kupy hodně stěstí pokud nekdo ví o funkční cloně na PRODEJ KOUPÍÍÍÍM . . . DIK HONZA S HOVNEM V RUCE

2012-07-10 11:02:13

Čau, jednu bych měl, ale je z OB ty máš už facelift, tak nevím jestli jsou stejné.

2012-07-10 21:41:51

zdarec, clony sou stejny akorat maji jinou barvu! pokud jde o oprravu když cvaká tak se musi vytahnout cely zadni plato! je to docela oprus! sundat opěrky, boční plasty na C sloupku, pak z kufru tři matky a hromadu plastovych příchytek! pak když to vydělaš musiš to z plata odšroubovat a promazat ! když to cvaka musi se to rozhybat!


Odpovědět