Fórum - Téma


Rada koupit nekoupit Sintra 2.2dti 1999


Fórum Sintra Rada koupit nekoupit Sintra 2.2dti 1999

Manuály  |  Inzerce  |  Model Opel Sintra  |  Naše vozidla2016-07-18 20:02:33

Zdravím vsechny pritomne a prosím o radu, zda koupit či nekoupit toto auto? Jako pracovní auto - jakou má výdrž, spotřebu, cena a dostupnost dilu? Tabulkové parametry mně nezajímají - ty se hodně liší od reality. Mám doma dvě Alhambry, potřebuji další pracovní auto nižší ceny, tak bych ráda informace od uživatelů těchto aut. Moc děkuji

2016-07-19 09:56:19

Pokud ti nevadí, ze často to není uplnevsechno v ideálním stavu a najdeš ji jeste v naftě na prodej, jdi do ni. Mám uz 3ti uz cca 5let a je to pracant. V zimě starty potřebuji dobrou baterku, zhaveni nechodí vždy úplně jak by mělo. Je to poctivej poradnej motor, kterej se jen tak nezastaví. Mel jsem 350tis a původní rozvodové řetězy.

Je pravda venku trochu hlučnejší, než dnešní moderní stroje.

Spotřeba průměr kolem 9l. Jezdím často po Praze.

Na praci / parkování ideální velikost. Hodne prostoru uvnitř a z venku to působí jako rodíne auto a ani zloděje, nebo pozornost policie nepřitahuje.

Trochu problém, ze ji neznají často ani servisy a dily je nutné objednat z USA.

Náklady na servis / provoz jsou však minimální.

Mám s čím srovnávat.

Je pohodlná i na dlouhé cesty.

Ja si také jeste jednu v naftě chci pořídit.

2016-07-21 06:46:46

Sintru jsem koupil jelikož jsem potřeboval větší a vyšší auto, jezdím na ryby. Vlastním ji 2roky a nemůžu si na nic stěžovat. Na plnou nádrž (70 litrů) v pohodě najedu 1000km a více. Žhavení mi spíná při teplotě 0 stupňů a nižší. Je to prostorné a pohodlné auto a při řádné údržbě vás nezklame.


Odpovědět