Fórum - Téma


Prosim jak vytahnu prevodovku a kinetycky kloub


Fórum Tigra Prosim jak vytahnu prevodovku a kinetycky kloub

Manuály  |  Inzerce  |  Model Opel Tigra  |  Naše vozidla2016-07-14 22:37:59

odesla mi spojka lozisko se prosoupalo skrz jde s tim tezce radit. Tak jsem koupil sadu lozisko pritlacak lamela ale kdyz jsem to zacal rozebirat nejde mi vytahnout kinetak nevim jak ho dostat ven z prevodovky je tam prisroubovany nebo jen nasazeny? Prosim poradte.

A na kolika stoubech drzi prevodovka? Musim rozebrat vrch motoru vstrikz a hadice a tak nebo to jde i ze spoda?

Venca49  
Václav
2016-07-14 23:15:25

tigrfaust: Nejprve si doplň profil o vozidlo a motorizaci,pak se podívej po obvodu převodovky a spočítej si je.Poloosu vyklepneš z převodovky pomocí kované vidlice,nebo opatrně montpákou.

2016-07-15 00:30:39

Vnitrni klub je jen nastrceny v prevodovce, drzi na svem miste pomoci peroveho krouzku.. Vytahnes to ven snadno, chce to jen poradne skubnout, popripade jak uz radil predemnou, pouzij montpaku ale opatrne aby jsi nevystipl osazeni na prevodovce.. Ja to delam jen prudkym skubnutim.. Priprav si hadr a ucpi otvor v prevodovce protoze z ni potece olej.. Pak je potreba podlozit motor, nejlepe malou hydraulickou panenkou aby jsi si s nim mohl manipulovat.. Kolik sroubu tam je ti nereknu ale na to prijdes, je dobre si udelat prostor aby jsi se k nim dostal, takze sundat jen to co je nutne.. Az to budes skladat tak si dobre vystred spojkovou lamelu jinak to neslozis, staci na to vetsi sroubovak nebo kulate drivko omotane izolackou aby pekne pasovalo do tisicihranu lamely a otvoru v setrvacniku, pak pri skladani je dobre aby ti nekdo pomalicku pootacel mororem a tisicihran vklouzl do lamely.. Pak je to uz "sranda", prace na jedno odpoledne ... Jo a mazni tisicihran a futro po kterem jezdi lozisko medenou pastou. At se dari !

2016-07-15 15:38:59

Diky moc tak jdu na to musím to udělat nějak si poradím važně dík cením si rady.. :) Večer dám echo jak se dařilo.

bad64  
2016-07-15 15:49:06

tigrfaust: Dobrý den při registraci na club Vám mimo jiné byla doporučena stránka o doplnění profilu o vozidlo a motorizaci kterou jste zřejmně opomenul(a).Pokud vozidlo Opel nevlastníte stačí zapsat v Nastavení Změna profilu a dále ve VZKAZUJI vozidlo Opel nevlastním.Pokud budete tyto údaje nadále ignorovat může se stát,když budete potřebovat nějakou radu tato ignorace se obrátí proti Vám tím,že se nedočkáte odpovědi.Pokud máte vozidlo utajené je to jako by nebylo doplněno jelikož ho nevidíme.Super-Administrátor


Odpovědět