Fórum - Téma


Při jízdě se vypnul motor


Fórum Vectra B Při jízdě se vypnul motor

Manuály  |  Inzerce  |  Model Opel Vectra B  |  Naše vozidla


1  2  3  4

2013-01-16 18:51:49

Ok, díky.. zítra to odtahuju už do třetího servisu, tak snad se s nima už domluvím :) Ono jde totiž o angličana, kterýho jsem si dovezl ze Skotska. Vozím takhle spoustu aut a už se mi několikrát stalo, že jakmile v servisu vidí angličana, tak si hned učtujou hrozný prachy... Naposledy mi jen vyčistili palivovej filtr a učtovali si 100 eur.. V tu chvíli jsem netušil, že to přehánějí a zaplatil jim Od té doby jsem přeci jen opatrnější a raději bych to čerpadlo sám koupil a do servisu sám odvezl aby mi ho tam jen namontovali a já jim zaplatil jen za práci Ale i tak moc díky za info. Takhle aspon vím, aspon částečně co a jak. Díky! Po všem budu informovat jak to dopadlo.

2013-01-16 19:01:34

Upřímně - píšeš, že jseš úplnej analfabet co se týká aut a přitom vozíš RHD z Ostrovů a v profilu nabízíš, že v případě zájmu komukoli dovezeš... To tedy klobouk dolů...

2013-01-16 19:27:04

Beru to jako kompliment, dík Vážně tomu nerozumím, třeba v Belgii na dálnici jsem si volal žluťásky jen proto, že mi u pajera praskla guma do chladiče... stálo mě to 140 eur jinej šikula by to nějak zalátoval a dojel do nejbližšího města, já bohužel ne... V Anglii jsem cca 6let a 3-4x do roka jezdím do ČR a vždy dotáhnu nějaký SUV nebo to, oč je zájem. Kupuju na ebay a vždy jsem nakoupil vcelku dobře a ještě líp prodal... teď mám první vážnější problém s angličanem.. A kdyby byl zájem o karavany, tak ty tahám taky ;)

2013-01-16 20:28:10

stímhle tě oslovím v SZ. PS: když vidí angličana učtují víc hmmm Jak to?? Chápu kdyby jsi měl třeba jaguár,rols nebo range rover ale pokud máš evropský auto (mimo GB vyráběné) jen pro GB s volantem na druhé straně proč větší taxa to auto je vším stejné až na palubní desku,a hřeben řízení. Plasty pod sklem a topení. Jnak určitě nekupuj čerpadlo. Je potřeba začít vylučovací metodou. Odkud jsi?? I když to taky po SZ.


Odpovědět

1  2  3  4