Fórum - Téma


Opel Vectra B 1997 2,0DTI chyba motoru


Fórum Vectra B Opel Vectra B 1997 2,0DTI chyba motoru

Manuály  |  Inzerce  |  Model Opel Vectra B  |  Naše vozidla2011-07-29 19:14:05

Dobrý den,

jsem tu prvně tak nevím zdali to tu někdo neřešil.

Jedná se o moje vozidlo Opel.Dorazil jsem ráno dom(vše v pohodě) kolem oběda jsem odjet do města,ale rozsvitila se mi kontrolka(chyba motoru) a auto nechytlo.Nakonec jsem to nastartoval,ale stavejí see tyto dvě věci:

1,

za prvné normálně volnoběh bez problémů a různých zvuků drží klasicky,ale když přidám plyn nedostanu se přes 900ot/min a začne se klepat jakoby celý motor a nic se neděje,den předtím vše fungovalo.Nic nehulí atd.kontrolky nesvití žádný

2,

napojil jsem to na pc a hlási tu chybu že řídící jednotka nekomunikuje se vstřik. čerpadlem

na nic jsem nepřišel a nikdo se do toho nepustil..nechci kupovat čerpadlo za 20tis a nepojede to stejně.děěkuij za odpověd když tak na mail(broucicek.fit@seznam.cz) může to bejt čerpadlo,jednotka nebo ty ventily? egr agr(nevím k čemu slouží)

2011-07-30 08:05:57

Myslím že na tuto otázku se nedá odpovědět. myslím že ventily to nebudou jelikož to by nejelo protože by unikal tlak ze spalováku a jelikož je to motor vznětový tak by to nechytlo. je potřeba to zdiagnostikovat a proměřit. mužou to být vstřiky,čerpadlo,jednotka, kabeláž nebo jen třeba čidlo na klice palivový filtr,váha vzduchu a a a a a už nevím .


Odpovědět