Fórum - Téma


Opel omega B 2.5TD diagnostika???


Fórum Omega B Opel omega B 2.5TD diagnostika???

Manuály  |  Inzerce  |  Model Opel Omega B  |  Naše vozidla2009-03-06 10:57:25

mám problém s omegou jede super aale někdy se rosvítí kontrolka motoru auto přestane jed nebo jen škubne a jede dál. Někdy chcípne a pak nejde natočit musí se nějaký čas počkat a zase jede nornálně diagnostika neukázala nic mám už druhou omegu předchozí mi to dělala taky zhoršovalo se to až potom to nešlo vůbec natočit ale prodal jsem to tak nevím jak si s tím poradili musí to být asi běžnější závada nevíte co s tím???

2009-03-07 07:29:49

Pokud dia nic neukáže,tak je potřeba se zaměřít na el.instalaci.což je takovej menší problém u Oplů. Ale pokud kontrolka svítí tak by v paměti nějaká závada měla být.Může být někde jen špatný dotek. Pokud nic jiného nenajdeš,doporučuju projít veškeré el. spoje v motorovém prostoru,rozebrat,vyčistit,prostříkat třeba WDčkem. Samozřejmně i veškeré ukostřovací kabely(hnědé).Hlavně ty místa,kde je na jednom šroubku více oček,tak je očistit každé zvlášt. A také kontrola ukostření motoru ke karoserii

2009-03-12 20:16:10

čus hele nech si udelat diagnostiku za jízdy.mě takhle auto jelo ale cejtil sem že je něco jinak prostě to byl nakej lenoch ale nic mi nesvítilo jako varovnýho.tak sem zajel na diagnostiku on to tam připíchnul a řekl vždyt tady žadnou závadu nemáte prej jooo vy mladý si kupte stihačku tohle auto je proste težky.ale ja mu to neveřil to člověk pozna žejak to ma jet.tak sem šel jinam a ten mi diagnostiku udelal za jízdy a ješte mi měřil tlak turba a zjistil že je v pytly čidlo na tlak v sacím potrubím.ono to toiž na volnoběh ukazovalo normální hodnoty ale za jízdy to bylo jina tak můj problem byl vřešenej a hned to jelo jak raketa.prostě to chce zajít tam kde maj dobrou diagnostiku a budou se ti venovat dokud problem nenajdou.

2009-03-14 10:29:55

Zdarec a kde bych našel to čidlo? Mě se zdá,že je to taky nějaké líné oproti tomu co má kamarád.

Na dize jsem byl taky,ale taky to bylo bez toho aby to udělal za jízdy.Byla bez závad.


Odpovědět