Fórum - Téma


Opel Astra H 2006 - cabrio problém se střechou


Fórum Astra H Opel Astra H 2006 - cabrio problém se střechou

Manuály  |  Inzerce  |  Model Opel Astra H  |  Naše vozidla2016-04-09 15:44:32

Ahoj, nemáte někdo zkušenost s opravou střechy? Nejdou mi zavřít dveře od kufru, tím pádem je jasné že střecha nelze stahnout. Potřeboval bych nějaký manual nebo návod jak opravit střechu, aby tam bylo schémátko co jak funguje. Případně nemáte někdo zkušenost ?

2016-04-09 16:19:59

bigyx: Mno, to asi nebude tak jednoduchá záležitost...

http://www.club-opel.com/...astra-twin-top-ctdi-93441

Kopejda  
Michal Kopecký
2016-04-09 18:06:16

colommbo: Je vidět, že tady znáš "každý kámen u cesty"

2016-04-09 18:08:45

colommbo: děkuju moc, už to prolézám

bad64  
2016-04-09 18:28:56

bigyx: Dobrý den při registraci na club Vám mimo jiné byla doporučena stránka o doplnění profilu o vozidlo a motorizaci kterou jste zřejmě opomenul(a).Pokud vozidlo Opel nevlastníte stačí zapsat v Nastavení Změna profilu a dále ve VZKAZUJI vozidlo Opel nevlastním.Pokud budete tyto údaje nadále ignorovat může se stát,když budete potřebovat nějakou radu tato ignorace se obrátí proti Vám tím,že se nedočkáte odpovědi.Pokud máte vozidlo utajené je to jako by nebylo doplněno jelikož ho nevidíme.Děkujeme Super-Admin clubu

udm  
Doctor Who
2016-04-09 19:10:55

bad64: jedna z výhod registrace vozidla, kromě toho, že se pak danému člověku dá mnohem snáze poradit, když víme, o jaký model / podmodel, rok atd. se jedná je, že po registraci vozidla se u něj člověku zobrazují odkazy na vše potřebné okolo - např. třeba uživatelské a servisní manuály právě pro to jeho vozidlo. Kromě toho si u vozidla pak člověk může vést servisní historii vozidla, spotřebu (tankování), nahrát si k němu fotky, atd.

K vozidlu si člověk může vyplnit i různé technické parametry, které si většina lidí běžně z hlavy nepamatuje a které pak bude mít vždy a všude odkudkoliv online přístupné a nebude je muset hledat doma v techničáku či jinde, jako např. výkon motoru a kroutící moment (při jakých otáčkách), VIN, maximálka, zrychlení, hmotnost. Pak to také vypočítává, kolik kW/kg či koní/tunu vozidlo má. Do textového pole si člověk může napsat třeba seznam všech povolených rozměrů pneumatik a ráfků (z velkého TP), což se vždy při koupi pneumatik bude hodit mít po ruce. Též si tam člověk může napsat, jaká tam patří chladící kapalina a kolik litrů, jaký motorový olej, atd. - což se na cestách může při nějaké nenadálé situaci velice hodit.

Teďka nově se už ani člověk třeba ve fóru nemusí proklikávat uživateli do profilu, aby viděl, jaká vlastní vozidla, ale při najetí myši na uživatelské jméno či ikonku se zobrazí mimo jiné i seznam vozidel s přímým proklikem na to které. Pro přehlednost tam jsou i vozidla, která člověk již nevlastní - neb ale je jasné, že s nimi má nějakou zkušenost a že se ho třeba lze zeptat na nějaké rady.

V poradně pak lze vložit dotaz tak, že člověk může zvolit, že dotaz se týká toho jeho konkrétního zaregistrovaného vozidla, takže pak každý hnedka vidí všechny potřebné informace pro to, aby případně dotyčnému mohl poradit.

Když člověk u svého vozidla vyplní VIN, tak se mu pak zobrazuje odkaz na prověření vozidel přes Cebia s klubovou slevou 100 Kč. A na některých klubech též velice šikovná věc - přímý proklik na katalog originálních náhradních dílů přímo pro to jeho vozidlo (model / podmodel / rok / motorizaci - vše, co je z VIN identifikovatelné).

Výzva administrátora k registraci vozidla v žádném případě není nějaká bezdůvodná buzerace nově registrovaných uživatelů a snad to tak na auto / moto klubech ani nikdo chápat nemůže.

Kdo vozidlo nevlastní, tak si může do profilu napsat "Vozidlo Opel nevlastním" či třeba "Uvažuji o koupi Opel Omega, prosím poraďte".

bad64  
2016-04-09 19:21:38

udm: Pavle souhlasím

2016-04-13 21:50:34

Koukal jsem že tady zřejmě nikdo Twin Top ani nemá takže mi vlastně ani nikdo neporadí....

udm  
Doctor Who
2016-04-13 22:45:58

bigyx: 428 lidí má Astru H http://www.club-opel.com/..._model=5&ddlb_submodel=26 Zda někdo twin top netuším.


Odpovědět