Fórum - Téma


něco o politicích? máte, přidejte.


Fórum Vtipy něco o politicích? máte, přidejte.
2010-02-13 22:01:19

Co se stane politikovy,když si vezme Viagru?????

.

.

.

.

.

zůstane stát v pozoru!

ivi
Iveta
2010-03-04 18:02:57

Přijde chlap do baru, kde obsluhuje barman - robot.

Natočí mu perfektní pivo a zeptá se ho, jaké má IQ.

Chlápek odpoví, že někde kolem 150.

Barman se s ním plynně začne bavit o kvantové fyzice, globálním oteplování, makroekonomice, nanotechnologiích...

Chlap je z toho celý vedle, tak si říká, že ho vyzkouší. jde domů, převlékne se a vrátí se do baru. Barman mu opět natočí perfektní pivo a ptá se na IQ.

Chlápek řekne, že má kolem stovky.

Robot s ním začne kecat o ženských, o fotbale, o autech...

Chlapovi se to hrozně líbí, tak jde zase domů, převlékne se a vrátí se do baru. Obdrží opět perfektní pivo a obvyklý dotaz.

Tentokrát řekne robotovi, že má IQ 50. Na to se barman nakloní až k němu pomalu, ale skutečně pomalu, říká:

Tak co? Zase budeme letos volit Paroubka?

ivi
Iveta
2010-03-04 18:03:46

Jiří Paroubek navštíví Anglii a je přijat královnou Alžbětou. Protože závidí Angličanům, jak jim státní správa pod královským vedením pěkně a efektivně funguje, ptá se královny, jaký na to má recept. Královna odpoví: "Já se vždy snažím obklopit moudrými a inteligentními lidmi - sama nemůžu všemu rozumět." Paroubek na to: "Tomu rozumím, Vaše Veličenstvo, ale jak zjistit, kdo je inteligentní?" Královna se usměje: "Uděláme si malý test." Nechá si vytočit číslo Tonyho Blaira a říká mu: "Tony, odpověz rychle na otázku - je to syn tvého otce a není to tvůj bratr - kdo je to?" Blair pohotově odpoví: "No přece já!" Paroubkovi se to moc líbí a hned po návratu se rozhodne přezkoušet své lidi. Jako první mu padne do ruky Rath. "BDavide, odpověz rychle na otázku - je to syn tvého otce a není to tvůj bratr - kdo je to?" Rath si nechá otázku zopakovat; pak se vymlouvá, že se nejprve musí zeptat ženy a svého asistenta, ale že na ně vyvine tlak a do 24 hodin bude znát odpověď. Celou noc nespí, převaluje se v posteli, a pořád nic. Ráno potká v parlamentu na chodbě Kalouska - sice ho nemá rád, ale účel světí prostředky, a tak se ho rozhodne využít. "Mirku, odpověz rychle na otázku - je to syn tvého otce a není to tvůj bratr - kdo je to?" "No přece já!", odpoví překvapený Kalousek. Rath přiběhne celý rozradostněný za Paroubkem a hlasitě volá: "Už vím, je to Kalousek!!" Paroubek ho popadne pod krkem a řve ještě hlasitěji: "Ty jsi ale debil - je to Tony Blair"

2010-05-27 21:26:02

politici a nebo mají v hlavě ,ale,když člověk poslouchá co tam ve vládě schvalují tak by se z toho

no nic.pište dál.Snad nemáme jen dva politiky?? Ne??

2010-05-27 21:36:05

Babička uklouzla na chodníku a upadla. Přiskočil k ní jeden poslanec a pomohl jí vstát. Babka poděkovala a přemýšlela, jak by se mu odvděčila.

„Ale babi, to je jednoduché, až budou volby, tak mi dáte svůj hlas.”

„No, to se vám povedlo,” povídá babička, „což jste si nevšiml, že jsem spadla na záda a ne na hlavu?”

2010-05-27 21:36:43

Na začátku školního roku přivádí poslanec svého syna poprvé do školy a říká učitelce: „Budete učit mého syna. Když s ním nebudete spokojena, mohu vás dát přeložit na jinou školu!”


Odpovědět