Fórum - Téma


Multifunkční volant a palubní PC


Fórum Vectra C Multifunkční volant a palubní PC

Manuály  |  Inzerce  |  Model Opel Vectra C  |  Naše vozidla2016-04-14 00:18:24

Ahoj, mám dva dotazy a prosby:

1) nemám ve své Vectře C multifunkční volant. Je možné vyměnit ho za ten s tlačítky a že by se jen připojil a nějak spároval s rádiem, nebo tam na to taky nebudou kabely?

2) v autě mám ten větší displej, ale když na rádiu (CD30mp3) zmáčknu "BC", tak mi napíše "no function". Četl jsem tu, že palubní PC se dá aktivovat, někdo psal že za nějaký peníz třeba přímo v Opel servisu. Než tam zavolám nebo napíšu, je to prosím pravda? abych ze sebe neudělal vola.

Díky moc!

2016-04-14 06:26:43

Ahoj, těšil jsem jen BC, k volantu neporadim.

Nejprve musíš mít karticku s kódem, jmenuje se tob Car Pass.

Jestli nemáš za 1000,- ti ji v servisu vytisknou.

Poté musíš mít opcom a v nastavení parametrubauta povolit BC. Je to na vice místech, ja tobresil spolecne s tempomatem. Koupil na vrakovocti packu a nastavil v op-comu.

Dulezite je aby nastavení výbavy auta sedelo s realitou.

Tímto nastavením jsem si opravil klimu a tempomat, bc mi nefungovalo.

Zajel jsem za panem Horačkem do Stežer na doporučení tady na fóru. A tem mi za 500 BC aktivoval.

K tomu mi dal spoustu reklamních předmětů a ramecky na spz s jeho vizitkou.pokud nemáš op vim. Horacek ti to vše nastavi.

Rad mu tady udelam reklamu protoze jsem byl sam nadmíru spokojeny. Muze se zdát byt arohantni alebje to protoze ma strašně málo času abhidne prace. Kontakt na něj: 604445199 jinak je to fajn chlap a da se snim i par minut pokecat. ;)

2016-04-14 08:32:06

dmoc: No tak super, díky!! Určitě bych se do toho sám nevrtal, alebych něco nepos... Ale pokud to udělá takto, tak super. díky moc!!


Odpovědět