Fórum - Téma


Možnost sledování diskuze ve FORUM


Fórum Klubové záležitosti Možnost sledování diskuze ve FORUM
bad64  
2012-05-06 12:41:32

Možnost sledování diskuze ve FORUM

Doteď tu byla jen jedna možnost - buď si nechat posílat emailem informaci o všech nových příspěvcích ze všech diskuzí, kde člověk něco napsal, a nebo v profilu úplně vypnout informování emailem o nových příspěvcích ... to bylo celkem blbý oboje.

Teďka nově si může každý vybrat, která témata chce sledovat. Kdykoliv si může kterékoliv nastavit jako sledované anebo ho zase deaktivovat. Nastavuje se to přímo v tématu diskuze.

Problém ale potom zněl, jak to zkonvertovat ze starého systému na nový ... což přiznám se, že jiná metoda mě nenapadla než tak, že všem se na začátku nastavily jako sledované všechna témata, kam kdy přispěli. Ty témata, která člověk chce dál sledovat tak si může nechat zapnutá, ty ostatní si jedním klikem snadno zruší. A to buď přímo tady na webu v tématu anebo odkazem v notifikačním emailu. Aby pro lidi bylo odhlášení z pro ně nazajímavých témat co nejjednodušší, funguje odkaz v emailu aniž by se člověk musel zalogovat. superadmin clubu

2012-05-06 12:50:40

Super věc.....

bad64  
2012-05-06 12:55:28

Děkujeme snad to bude lepší než doposud.Pořád je co zdokonalovat.Tedka se pracuje na sekci SOUTĚŽE aby se oddělila od Forum může kdo bude mít chut dát něco do soutěže a kdo bude chtít se zůčastnit.Jen tak pro zábavu a spestření na Opel-clubu. superadmin clubu

udm  
Doctor Who
2013-01-26 13:56:42

Nová vychytávka - kromě sledování jednotlivých témat diskuze je nyní možnost sledovat i jednotlivé kategorie - tak např. Technický koutek či Opel Vectra apod. Funguje to tak, že když kategorii sledujete, tak Vám přijde email (pouze) v případě, že někdo založí nové téma.


Odpovědět