Fórum - Téma


Mlžení oken


Fórum Omega B Mlžení oken

Manuály  |  Inzerce  |  Model Opel Omega B  |  Naše vozidla


1  2

2009-03-22 16:42:32

Nemusíš to rozebírat... Stačí když zapneš klíček a stiskni to tlačítko na středovým panelu se symbolem cirkulace vzduchu... Pokud uslyšíš bouchnutí nebo odfouknutí vzduchu, tak ti to funguje a problém bude jinde.. např ve filtru....Ale bacha stalo se mi, že jsem ladil turbo azkoušeli jsme všechny podtlakový hadičky a podařilo se nám přehodit dvě podtlak hadičky vedle vzduchovýho filtru, co vedou do topení, který je ovládaný vzduchem. Stačí někde proklepaná hadička a je hotovo... Utíká vzduch a ovládání nefunguje.

2009-04-26 01:57:56

Luděkotikovi:

Chci jen říct že u mě je problém z klapkou, prostě nefaká. Když ale zmáčknu ten čudl jak říkáš tak slyším jak to zasičí ale klapka nefunguje. Skoušel jsem ji pootevšít násilím a něják se najednou otevřela a už jde navolno. Takše můj problém je tím vyřešen. (jak neodborné )

2009-04-26 12:07:44

Aháááá, takže problém tekřke odstraněn tentokrát to budeš muset zase nějak zajistit, páč si tam evidentně něco ulomil Když ti to syčelo asi je v háji ta hadička a někde se prodřela nebo vypadla... Možná stačilo jí jen vyměnit, ale ted toho asi budeš měnit víc... Tak hodně štěstí

2009-04-26 12:38:11

nazdarek, ja měl ten stejny problem stou klapkou! podtlak fungoval ale klapka nechodila pre byla vypadena ovladaci tahla! tak sem to nasadil a už to funguje! takže se stači na to podivat jestli to funguje!


Odpovědět

1  2