Fórum - Téma


LED žárovky


Fórum Vectra B LED žárovky

Manuály  |  Inzerce  |  Model Opel Vectra B  |  Naše vozidla2008-10-13 18:57:06

Zdarec,

Dneska jsem si koupil LED žárovky do parkovacích světel (vyměnil jsem to za jiné špatné zboží), takže jsem neměl v plánu si to kupovat, ale teď jsem s toho potěšen...Svítí to opravdu hezky bíle až trochu do modra...DOPORUČUJI!

No a teď mám proto v plánu si koupit žárovky LED i do potkávacích světel a chci se vás zeptat, jaké s tím máte zkušenosti? Jestli svítí opravdu lépe a ne jenom pěkněji...A ještě jakou patici mají Oply především Vectry 97???

Nemám na mysli H1, H2 atd, v obchodě na internetu uvádějí "LED žárovka typ T25 (patice BAY15D), LED žárovka typ T25 (patice BA15S)" atd....Co bude chtít tedy můj Oplík?

Děkuji moc

2008-10-13 21:12:52

Co tak chňápu, tak ty patice co tu uvádíš jsou do blinkrů, koncovek atp . . . takže jedinej problém je v tom, že to stojí moc peněz (na můj vkus teda) a že rozptyl je k hounu a tak nějak to vypadá jak bodovky. Třebas když jedeš v koloně a más slunce v zádech tak ten před tebou co má tyhle žárovky a má je i brzdovkách, tak nepoznáš jestli brzdí. Prostě za dne to neni vidět a v noci je to protivný ostrý světlo.

Jinak nevim jak opel, ale třeba starší mergly měli "jednotku" která prověřovala odběr (nebo odpor? teď nevim 100pro) a dokázalo poznat problém se žárovkou . . . a tyhle žárovky páč maj prd odběr/odpor, tak to nebylo košer a furt tam svítila kontrolka že je někde prdlá žárovka i když nikde nebyla.

Jinak nevim jak ty, ale mě to na Omeze hlásí chybu žárovky (takže to má taky nějakou jednotku a ty hlášky co to občas hlásí sou na posrání ) . . . i když svítí. Takže jsem to kamarádovi s radostí vrátil ať si to strčí někam . . . třeba za klobouk

2008-10-13 23:07:10

Aha no vidíš to a já si říkal, že jsou to nějaké divné patice Ale tak tady jsem zjistil, že se najde vždycky někdo kdo poradí

No 260kč investovat za žárovky do blinkrů zřejmně nebudu, já chtěl jen lepší svítivost na Vectře, protože nevím jak tobě na omeze, ale mě Vectra nesvítí nic moc, a neznám moc Oplů, co dobře svítí...

Jinak ta kontrolka v autě mi nesvítí žádná, ale tobě můžu jen poradit.....vydělej si žárovku z kontrolky

P.S: Možná do zpátečního světla by to nebyla špatná investice... Jinak ne..

2008-10-28 18:55:29

cus ja mam světla ciry od depa a svitej dobre


Odpovědět