Fórum - Téma


Kucká při startu ...


Fórum Omega B Kucká při startu ...

Manuály  |  Inzerce  |  Model Opel Omega B  |  Naše vozidla2009-09-13 17:58:40

... nebo já nevim jak to popsat, prostě něco jako 'brambory-brambory-jedu', jako kdyby to chytlo na dva tři válce a ten zbytek se přidal tak nějak jako sokolové na Strahově, se zpožděním.

2.5 V6 95', svíčky měněny po koupi, fakt nevim kolik sem od té doby najel, ale dal sem tam svíce dle katalogu NGK, kabely po vizuální stránce OK, pak (jako po startu) je vše naprosto v pořádku a ševelí jak má, udělá to víc jak po třídenním klidu, jinak startuje bez problému, teda, i když to jakoby 'kucká' tak to chytne napoprvé, nezhasne, jen to vypadá jak když startuje Tatra ... jo a jakmile to chytne všech šest, tak to vylítne na cca. 2tis. otáček, ale hned to spadne na těch cca 1100 normálních za studena ... nebo jak tak nějak udává otáčkoměr.

2009-09-14 20:36:56

Hele to spis vypada na nejaky cidlo, 2,5 V6 jsem mel, a je blby ze tam je cidel jak sracek... tohle muze byt volnobezny cidlo, automatickej sytic, tezko rict, uz jsem dva roky na nafte tak jsem zapomnel co presne jak je tady:-D napada me ze neco s volnobehem ma spolecnyho- nahore na sani takovej ten valecek co je tam strcenej, vede do nej jedna hadice a jeden konektor, je to na pravy strane...


Odpovědět