Fórum - Téma


Koupě Vectry


Fórum Vectra B Koupě Vectry

Manuály  |  Inzerce  |  Model Opel Vectra B  |  Naše vozidla2008-08-21 11:40:33

Ahoj všem, jsem tu nový. Zaregistroval jsem se tady v clubu, abych získal nějaké informace. Chci koupit Vectru Caravan r.v. 2000, 2.0DTi 16V. Poraďte mi pls na co si mám dát pozor a co hlavně zkontrolovat. Nerad bych se nechal napálit. Díky za rady. Vaša

2008-08-31 11:30:36

doporučuji si vzít sebou nějakého mechanika pokud se v autech moc neviznáš.A na co si dát pozor?tak hlavně mrkni na čísla VIN a zkontroluj zda se schoduje r.v poznáš to i tak že je to na oknech a na pásech a co se týče technického stavu tak bych zkusil se z autem projed dokud se motor nezahřeje na provozní teplotu aby jsi zjistil jestli sepíná termostat a vrtule chlazení.Zjistíš jestli se auto nepřehřejvá a jestli má kultivovanej chod. a hlavně zkontroluj před jízdou hladinu oleje spousta lidí jezdi od výměny k výměně a vubec to nekontrolujou pokud v motoru nebude dostatek oleje dal bych ruce pryč.Jízda z málo olejem=vysoké opotřebení!dále bych kouknul na kola zda se nesjíždějí nesouměrně a kuknul bych se na spáry karoserie zda jsou stejné,a na oknech musí být logo GM pokud tam není tak jsou okna měněná.Tak tohle je jen pár věeobecnejch tipů.Samozřejmě že je toho podstatně víc ale to bych tady musel napsat slohovku.

2008-09-05 06:48:17

Čau, dík za info. Ty věci co popisuješ jsou mi celkem jasný. Potřeboval jsem vědet na co si dát opravdu pozor hlavně u motoru. Ale přesto díky.


Odpovědět