Fórum - Téma


Klubová mikina


Fórum O článcích Klubová mikinaDiskuze o článku

Klubová mikina

Ahoj V anketě je klubová mikina, hlasování je tam proto, abych věděl, kdo bude chtít na mikinu i svůj nick. Hezký Nový rok všem přeji :)


1 ......... 2  3  4  5  6 ......... 12

2015-02-07 10:08:35

Pue:

Tak mi ji pošli zpět, jestli ti je malá a já ti pošlu peníze též zpět na účet. Jinak mi celá řada stížností přijde dost absurdních, jelikož ta mikina vypadá skvěle a je velice trvanlivá. Opodstatněnou stížnost shledávám u Premy, kde jsem pochybil. Dělal jsem cca 30 mikin, snažil jsem se každýmu vyjít vstříc i s nickem apod. To, že mi někdo napíše do chatu počáteční písmeno s malým písmenem a já to jediné počáteční písmeno udělám s velkým, jinak všechny nicky dle libosti za přijatelnou cenu, si nemyslím, že je obrovský problém. Další stížnost je, že nick je větší než přední znak, to se holt nedá nic dělat u někoho, když obsahuje spoustu písmen. A to, že má nick jinou barvu než znak Opelu? To se tedy omlouvám, ale až tak markantní rozdíl mezi nimi mi nepřijde, zapříčiněno je to tím, že jsme zvolil tisk sítem, aby kvalita tisku byla co nejvyšší. Sítem pak nemohu dlat jednotlivé nápisy zvlášť. Je to poměrně složité děšlat každému z 30 lidí mikinu na zakázku, myslím si, že až na výše uvedené chyby, které shledávám v 95 procemntech jako veliké podrobnosti ( za to, že jsme ti poslal špatnou velikost se omlouvám, pošli ji zpět a peníze budeš mit též zpět), způsobené tím, že každý chce mít něco jiného.

qpc
petr
2015-02-07 11:11:44

no,chtěl jsem mlčet,ale ted mě to nedá. Chtěl by sis koupit auto a pak tam mít jinak výbavu,barvu a jiné kola? asi také ne .Jsem osvč a když něco nabízim,zákazník si určí co ON chce a já mu řeknu cenu.Za těchto podmínek ručim za svoji práci a pak on zaplatí.

Pokud prostě tedy tady specifukujeme co chceme( nabízel jsi at si vybereme varianty) ,tak se předpokládá,že to tak i za ty peníze dostaneme.Pakliže tomu tak neni,je KAŽDÁ stížnost opodstatněná a ne jen ty,co ty sis vybral:jsem člověk lidumil,mikinu si nechám a končim.kdybychom ti všichni poslali nazpet co nebylo dle objednání,měl bys doma mikin myslim dost.Takže by na místě byla spíše kajícnost a omluva.

Závěrem je to,že dost lidí si už asi rozmyslí dělat takovéto amatérské obchody..

Na jiném klubu jsme řešili taktéž trika,bundy a mikiny a za tuto cenu byli znaky i nicky precizně vyšité..

přeji úspěšné podnikání.

P.J.

2015-02-07 11:44:18

Já si také mikinu nechám, nemá problém stím že mi tam chybí písmenko, spíš mě více mrzí to, že mikina není přesně tak jak je vyobrazená na obrázku a nikde sem v diskuzi nečetl, že bude jíná než je ilustrace. Pokud je zkutečně kvalitní (nevím, v hadříkách se nevyznám) nemám s tím problém ani za tuto cenu. Uvidím co to udělá po prvních pár práních.

pue
Roman
2015-02-07 11:54:32

ja bych si ji taky nechal,kdyby velikost odpovidala. To je jako kdyz ma chodidlo velikosti10 a koupi boty velikosti 8 ,tak si myslim ,ze ma nespokojenost je opravnena.

2015-02-07 12:31:40

polak.m: Včera jsem ve vlákně psal, že jsem s mikinou až na drobnosti vcelku spokojený. Protože jsem, aspoň si to myslím, poměrně tolerantní a víceméně nekonfliktní člověk a dokážu ocenit snahu druhého. Jenže po tvém dnešním příspěvku si dovolím taky něco napsat, Martine, a odpusť, upřímně a jak si to myslím.

Petr (qpc) má naprostou pravdu, souhlasím s ním úplně ve všem. Když jsi před časem nabízel klubová trika, objednal jsem si dvě se svým nickem, namísto Colommbo je na nich však COLOMMBO. Ano, vím a chápu, jsou to drobnosti, proto jsem taky byl zticha, ale právě takové detaily dotvářejí celek a celkový dojem. Co se mikin týče, zveřejnil jsi obrazový návrh a dal možnost individuálních úprav podle požadavků jednotlivých členů. A jaký je výsledek? Oplí loga jsou naprosto jiná, než byla v návrhu, pod předním logem najednou přibyl název klubu, barva nicku není "až tak markantní", naopak je zcela odlišná (pokud nejsi barvoslepý), některý nick, jak jsem se dočetl, je psaný jinak, než byl požadován, velikostně ses občas minul. Co si to tom myslet...? Vrhnul ses do kšeftu, nabídl možnost individualizace a ono to nějak nevyšlo, přesněji řečeno, udělal sis to nakonec stejně podle svého (teď narážím na název klubu pod předním znakem.) Ve svém příspěvku se obhajuješ namísto toho, aby ses všem tu více, tu méně nespokojeným jednoznačně omluvil, ne jen jednomu, jemuž jsi nechal vyrobit a poslal špatné velikosti. Peníze vem čert, ty budou a my nebudem, ale tady jde o princip. Jestliže něco dělám a chci na tom vydělávat, musím to prostě dělat naprosto spolehlivě a ne se vymlouvat, že třicet mikin je hodně. Kolik jsi čekal, že jich bude - dvě, tři, pět...? Výsledky tvojí práce jsou tvojí vizitkou, v tomto případě ale nechť si udělá každý obrázek sám. Kdybych se do něčeho podobného vrhnul třeba já, tož bych si pak řekl, hochu, nemáš zkušenosti, zpackal jsi to, ale v tvém případě předpokládám, že to nebyla první takováto záležitost a že se potiskem oblečení už delší dobu "obchodně" zabýváš. Ale, aspoň tedy dle mého názoru, to není úplně ono, nezlob se. Za mě osobně je tohle poslední obchodní případ, který jsem s tebou učinil, spodky nebo boxerky s logem Opel a s nickem nepotřebuju. Tvému podnikání přeju boží požehnání, měl by ses však zlepšit, mít trochu pokory a umět přijmout kritiku nejen od přátel ale i od zákazníků není slabost a spokojení budou nakonec všichni. A vo vo vo tom to celé je

2015-02-07 21:28:03

polak.m - Tak jsem si myslela,že už na klubovou mikynu nebudu reagovat. Bohužel musím. Martine já Tě osobně neznám a Tvá poznámka že Ti NĚKDO napíše do chatu ohledně malého písmena není vůbec pravda. Ten NĚKDO je NĚKDO a já jsem - jmenuju se Uršula a tedy tím pádem nejsem Tadeas. tadeas je moje přezdívka zde v clubu a svůj požadavek jsem psala jasně v objednávce Už v písemné komunikaci před objednávou jsem Tě upozorňovala na to,že nejsem muž- což si můžeš dohledat ve zpráváchjelikož jsi mi psal jako muži,jinak kdo je muž a kdo je žena tak snad každý pochopí i podle barvy nicku- nemyslíš? Co se týká barvy nicku- nezlob se na mě,ale žlutá je žlutá a markantní rozdíl to tedy je- žlutou a zlatou barvu ještě tedy rozpoznám a o velikosti nicku ani nemluvím.Myslím si,že každý kdo mikynu chtěl,tak ji chtěl z důvodu že patříme do opel clubu a ne aby na každého jako pěst na oko hned zapůsobil mohutný nick.

Jinak naprosto souhlasím s Colommbem ,qpc a Breathllessem a myslím si,že i Ty kdyby jsis někde něco objednal a přišlo Ti něco jiného také budeš reagovat.Jinak s mikynama jsi měl dobrý nápad,to se cení ale mohl jsi ještě než si zadal vše do výroby napsat zde do fora přesný návrh jak budou ve skutečnosti vypadat.

Bohužel- stalo se co se stalo- mikynu si nechávám a končím slovy které použil i Jirka-Colommbo- a vo to to je

2015-02-09 22:18:53

tadeas: Tak už i já mám zkušenost s panem polák.m.

Jednu mi poslal v pořádku,druhou jsem chtěl žlutou L.

Napsal mi že měli žlutou XL, tak mi ji poslal.

Můžete mi to někdo nějak rozumně vysvětlit.Byl to dárek manželce k narozkam.

Pan polák si z nás dělá srandu.Musím ženě říct, aby přibrala tak 5-10 kg.

NO SBOHEM, TAKOVÉMU PODNIKÁNÍ

qpc
petr
2015-02-10 15:36:54

však taky vidíte,že už jsem nejde a ani se neobtěžoval omluvit

2015-02-10 16:14:25

pan m.polak je ted 2 tydny mimo hru sel na operaci

pue
Roman
2015-02-10 16:33:14

prema2580: to jako,ze jiz lezi ve spitale?

2015-02-10 16:35:13

to nevim jak sem mu psal ze mikina neni vporadku tak my rikal ze to bude resit az za 2 tydny ze jde na operaci

pue
Roman
2015-02-10 16:37:11

prema2580: ja mu vcera poslal zpet tu malou mikinu,tak to asi prijde zpatky

2015-02-10 19:02:14

zalomenec: Zdravím, tak pokud je ta žlutá mikina bez nicku a jinak vypadá slušně, vzal bych ji pro sebe, pokud nemáš jiné plány. Uvítal bych v tom případě aktuální foto mikiny z jedné i druhé strany, můžeš zaslat na email "charlie.gk@seznam.cz". Pokud se mi bude líbit, pošlu peníze převodem na Tvůj účet, ať vyjde levněji zaslání přepravcem. Dej vědět, díky.

udm  
Doctor Who
2015-02-10 20:06:32

Ahoj, co jsem pročetl diskuzi, tak abychom se tady či i na jiných klubech vyhlnuli těmto problémům, vidím to nějak takto:

  • velké / malé písma nicku ... to opravdu asi málokoho napadne, že se má zachovat velikost písmen (že v těch kOLIkráT různých velikostech je úmysl). Kapitálkama to může vypadat třeba vytištěné lépe čitelné. Poučení pro příště - důsledně dbát na velikost, pokud bude nick na mikině či jinde nebo se raději vždy zeptat.
  • vyobrazení jiné než skutečná mikina ... jakýkoliv produkt do eshopu se bude smět vložit pouze s reálnou fotkou (žádný Photoshop), lidé musí přesně vidět, jak to bude vypadat natištěné. A fotka bude muset být v rozlišení aspoň 1280x1024.
  • popletené velikosti ... i mistr tesař se holt někdy utne, to se dá pochopit, ale holt je třeba zjednat nápravu
  • změny na přání ... nedělat. Maximálně nick a já bych se ani do toho nepouštěl, protože pak z toho plynou problémy jako velké malé písmena, velikost písma, umístění, barva, atd.
  • mnoho lidí si stěžovalo, ale nikdo ke svému příspěvku nenahrál fotku. Takže bych tímto chtěl všechny nespokojené kupující požádat, ať foto doplní, ideálně k tomu příspěvku, kde si stěžovali, případně v novém příspěvku. A vyfoťte ty mikiny z obou stran a ať je fotka také aspoň 1280x1024 px.
  • cena - aktuální cena musí být vždy jedině v eshopu. Pokud je jiná cena dobírky či poštovného, musí to být uvedeno u produktu jako popis.
  • mikina s kapucí / mikina bez kapuce ... musí být založeno v eshopu jako 2 zvlášť produkty.

Veselik  
Jiří Veselý
2015-02-10 20:46:34

udm: jen za mě, ač jsem v tomto směru nezúčastněný. pár lidem tady na klubu jsem nechal dělat nick na auto jako samolepku. Vždy jsem před realizací s dotyčným komunikoval jak to chce mít - velká/malá/dle nicku na clubu.

Jsme lidi a vše se dá domluvit.

Na obhajobu p. polak.m, bych sem vnesl jen to, že jestli kombinoval sítotisk na stejné obrázky kvůli ceně a pak dožehloval nick, který se sítem jako individuál nevyplatí, tak se hold barva může a skoro bych řekl, že bude lišit.

Záměna velikosti se ve větším množství stát může, ale i to je řešitelné v podobě fin. kompenzace nebo výměny - riziko podnikání a i prodělek je kšeft... bohužel...

S fotkama návrhu souhlasím, protože jeden myslel, druhej vymyslel trakař a třetí ho musel chudák tlačit. Tak to v životě chodí a vždy je lepší se bavit nad obrázkem jako návrhem než nad něčím co nevidím.

No ale žádný učený z nebe nespadl a třeba to bude poučení pro ostatní i p. polak.m, ač věřím, že to není jeho první akce a je to profík.

vlastta  
vlastimil
2015-02-10 21:10:39

.......no ja si jdu pro mikiny zitra tak nebudu predbihat udalostem.mam ale pocit ze............

2015-02-10 21:23:57

udm: Ahojky též .Zasílám fotografie a zároveň se k tomuto ještě jednou vyjádřím.Jestliže si něco objednávám,tak doufám v to,že bude vyhověno tak jak jsem si objednala. Zde přikládám výpis z mé objednávky :Komentář od kupujícího:

Velikost M, s kapucí a nickem: tadeas(malá písmena) pod znakem .

Na ilustračním fotu je znak ve stříbrné barvě.Na zaslané mikině je znak žlutý a je přidán název clubu.Na mých foto je zřetelně vidět i rozdíl barev- znak a club je jiný a nick je v barvě jiné. To je zřetelné právě rozdílem sítotisku a nažehlením nicku- že je nick nažehlen je dost znatelné i na fofografii.

Záleží vždy na komunikaci prodávajícího a nakupujícího.Já když zadávám do tiskárny objednávky,tak mi ještě než potřebné dokumenty vytisknou zašlou korekturu ke schválení. Takto přece mohl učinit i p. polak.m,jestliže se takto do této činosti zapojil a nemuselo tady dojít k této situaci.

Já zde píšu pouze z toho důvodu,že jsem byla překvapena k jaké změně došlo. Mikinu si samozřejmě ponechám,ale zítra si ji jdu nechat předělat.Takže sem pak přidám fotku.

Přeji hezký večer

vlastta  
vlastimil
2015-02-10 21:52:17

tadeas: dekuji ale uz asi vim jak to dopadne.zrovna ten stribrnej znak me bude chybet.......jeste pisu do obednavky "pokud bude mikina vypadat presne jak je na obrazku (navrhu)"......a s 3ma male v (v nicku).......ach jo

2015-02-10 21:58:31

vlastta: no já také psala do objednávky a ejhle,chybička se vloudila . Zítra jdu nechat předělat tady u nás mou,tak snad to půjde,pak sem dám fotku jak to dopadlo

pue
Roman
2015-02-10 22:00:32

udm: udm: já sam za sebe mužů doložit štítkem XL a bez nicku(foto)jinak mikina je tu nafocena


Odpovědět

1 ......... 2  3  4  5  6 ......... 12