Fórum - Téma


Klima, tempomat, xenony


Fórum Vectra B Klima, tempomat, xenony

Manuály  |  Inzerce  |  Model Opel Vectra B  |  Naše vozidla2010-04-10 21:27:01

Ahoj, přemýšlím nad tím, že do Vectry rv2001 2.2 dti dodatečně nechám namontovat xenonová světla, tempomat, vyhřívané sedačky a digi klimu. Na tempomat jsem návod zde nalezl, ale na ostatní ne. Díky za rady.

2010-04-11 10:42:31

nejjednoduší jsou asi ty vyhřívané sedačky. Buď celé z jiného auta a nebo se prodávají sady deček na vyhřívání. Na digi klimu musíš překopat a dodělat trochu té elektroinstalace. Na origo xenony potřebuješ jiná světla (s homologací na používání xenonových výbojek) jednotku automatického nastavování sklonu světel a a dva ty snímače na podvozek a ostřikovače světel. No a pak se někde zavřeš a hurá na to

2010-05-22 17:16:17

Tak mám na své vectře dodělávané vše co píšeš a ještě spoustu ostatních věcí. K těm xenonům je lepší než světla s homologací nějaké sehnat originály dají se koupit obě do 5 tis pak kolem 3 tis stojí řj xenonů, vě origo snímače výšky vozu a vyměnit ovladač světel za ovladač bez naklápění a pozapojovat to. Schema můžu poskytnout na sz. Výhřev sedadel máš z 90% předpřipraven až do svorkovnice k levé noze řidiče tam odsud do sedadel dotahat a kožený interiér v pěkném stavu já koupil před dvěmi lety ve vojkově za 4500kč schéma není třeba pokud se chceš pouštět do takovéto přestavby musíš el instalaci trochu chápat takže proměřit a zapojit .Tempomat jsi našel. Tak a není co řešit.


Odpovědět