Fórum - Téma


Chceš vědět, jak je kdo daleko ?


Fórum Klubové záležitosti Chceš vědět, jak je kdo daleko ?
udm  
Doctor Who
2013-09-26 16:38:50

Naprogramoval jsem na webu novou vychytávku, která umožňuje vidět, jak daleko jsou lidé (v profilu), ale i umožňuje vyhledávat lidi v okolí (např. do 20 km) v seznamu členů.

V souvislosti s touto novou vychytávkou je od teďka v nastavení profilu uživatele "město" jako povinný údaj. Ale i přesto se dá samozřejmě nastavit, aby se v profilu nezobrazovalo. I nadále je "ulice" nepovinný údaj, ale Ti, co ji nemají vyplněnou, neuvidí kdo je jak daleko. Ti, co vyplní jinou ulici, si zkreslí výsledky. Ulice se nikde na webu nezobrazuje, dokonce ani v případě, když si zaškrtnete v nastavení profilu "publikovat" a to proto, aby se předešlo nedorozumění, že někdo zaškrtnul z neochopení či omylem ten checkbox publikovat.

Snad to podpoří pořádání minisrazů. Takto třeba snadno zjistíte, že v okolí bydlí dost lidí, s kterými by možná stálo za to se potkat s a dát pár

Tak, co na to říkáte ? Co se Vám na tom líbí ? Co nelíbí ? Napadá Vás, jak to ještě vylepšit ? Či máte nápad na nějakou další novou vychytávku, která by byla šikovná ?

2013-09-26 17:06:02

udm: Je to zajímavá vychytávka, Pavle, děkujeme! Teď už jde jen o to, aby lidi nebyli pohodlní a řádně si vyplňovali (v tomto případě o ulici doplnili) své profily (což je někdy, bohužel, problém, i když se jedná jen o samotné auto... )

udm  
Doctor Who
2013-09-26 17:29:30

colommbo: je mi ctí a radostí dělat pro Vás nové vychytávky, kluci

Ulici si uživatelé vyplnit nemusí .. ale pak nebudou mít k dispozici tu novou vychytávku. A i když vyplní jen město (které je už povinné), tak ostatní uvidí, jak jsou daleko plus mínus nějaká nepřesnost dle velikosti města.

Ale jinak jasně, s lidmi je to težký, když si ani auto do profilu nezaregistrují. U těch, co se ptaj ve fóru na rady mi to přijde hloupé. U těch, co se zaregistrovali jen aby podali inzerát to chápu, Ti už klubovat asi nebudou, měli Opla, další auto bude třeba zas jiná značka a proč si registrovat do profilu auto, které už snad za pár dní bude říkat Pane jinému majiteli.

2013-09-26 18:51:36

udm: Iba že doposial neviem, ako sa s tým narába...

2013-09-26 20:29:29

colommbo: Pokud se podíváš na profil člena, který má řádně vyplněnou adresu, tak je u něj mapka s km vzdáleností od Tebe k němu.

2013-09-26 20:36:40

brouček: No jo, máš, pravdu, 87,5km... Děkuju!

P.S. Ale když kouknu třeba na Kopejdu, ukazuje to 50,8km a to je do (z) Třebechovic p. O. proklatě málo... Ale už tomu chápu, vzdálenost to bude tzv. vzdušná... http://www.club-opel.com/members_list.php

udm  
Doctor Who
2013-09-26 21:48:48

colommbo: JJ, je to vzdušná vzdálenost.


Odpovědět