Fórum - Téma


Centrální zamykání


Fórum Technický koutek Centrální zamykání
2012-10-10 20:01:12

Mám takovej problém..strčím do auta pojistku na centrál a motůrky hned začnou vrčet a celou dobu vrčí. Na dálkové ovládání to nereaguje. Jen když rukou zacvaknu jako kdyz zamykám auto klasicky, tak to na vteřinu přestane a hned zas začne vrčet. Dřív jsem s tím měl problém, tak to bylo v servisu a tam mi řekli, že to odpojil. Po nějaké době jsem vedení drátu spravil a už by to zas mělo jít. Ale nevím jak to sprovoznit. Dělá to jen tohle jak píšu. Nic jsem nezapojoval jen strčil pojistku.fakt nevím co s tím v servisu dělal.

2012-10-10 20:08:50

No nejspíš je někde ve vedení chyba nebo přímo jednotka centrálu. Asi to celé proměřit. Přímo s takovýmtoproblémem jsem se nesetkal.

2013-01-01 15:57:12

Chci se zeptat zda někdo netuší jestli se během výroby měnil výrobce/typ centrálního zamykání do omegy. Já jen, že jsem dnes zapojoval pořádně modul dálkového ovládání (uni) ke stávající jednotce co je v autě a podle schémat jsem se dostal napůl do

Dle schématu jsem zjistil kabely pro odemknutí a zamknutí, ale při pokusu najít stálé plus jsem musel hledat a hledat a měřit. Tam kde by mělo být nebylo nic a nebo po připojení jednotky zmizlo.

Navíc schéma co je zde na stránkách Opel Omega B a B2000 - schémata zapojení by bylo vhodné upravit. Na schématu je jen jeden ovládací zámek (u řidiče) a pochybuju, že by u té mojí popelnice někdo měnil zámek a tahal dráty aby bylo možné odemčít i od spolujezdce (navíc když za celou životnost auta z něj věci jen mizí).

Možná jsem jen zbytečně nabručený, ale štve to když už si najdu schéma a snažím se dělat podle něj.

2016-03-27 16:04:58

Já mám jeden zámek kde je to schema nemužu ho najíttady na stránkách


Odpovědět