Fórum - Téma


Benzínové čerpadlo prosím o radu


Fórum Ascona Benzínové čerpadlo prosím o radu

Manuály  |  Inzerce  |  Model Opel Ascona  |  Naše vozidla2009-02-25 19:40:44

Už jsem tu nedávno dával jeden dotaz,ale bohužel nikdo neodpověděl problém jsem částečně vyřešil,ale nejspíš mám další chtěl bych se tedy zeptat u Opel Ascona r.v.86 s motorem 1.8i čtyřbodové vstřikování mám nejspíš problém s benzínovým čerpadlem,ale nevím to jistě.U každého auta se vstřikováním co jsem měl po otočení klíčku do polohy před startováním seplo relé a čerpadlo natlačilo benzín a zastavilo se poté jsem startoval,ale tady u toho otočím klíčem do polohy před startováním a ticho žádný relé nesepne a ani čerpadlo se neroztočí potom začnu startovat auto chytne chvílu běží a pak chcípne.Odpojil jsem benzínovou hadičku u motoru a dal jsem ji do pet láhve otočil jsem klíčem do polohy před startováním a ani kapka pak jsem začal startovat a z hadičky začal velmi slabým proudem vytékat benzín 2l pet láhev bych tím plnil tak 20minut nevím nepřipadá mi to normální a čerpadlo slyšet není je to normální?

U jiných aut se vstřikováním když jsem vymontoval hadičku tak po otočení do před startovací polohy vyteklo tlakem poměrně dost benzínu a když jsem začal startovat tak tekl proudem benzín,ale tady u toho nic.

Dál bych se chtěl zeptat jestli nemáte někdo na tohle auto servisní manuál? A pak by mě zajímalo kde je u tohodle auta umístěno palivové čerpadlo tipoval bych že je v nádrži tak jak se k němu dostanu a ještě kde je palivový filtr????

A ještě nemáte někdo na tohle auto díly nebo nevíte o někom kdo má hlavně elektroniku kolem motoru klidně i celý motor s převodovkou nebo celé pojízdné auto bez papírů se stejným motorem karoserie může být rezavá,ale motor a elektronika musí šlapat dík moc za info a za případné rady

2009-02-25 20:49:17

ahoj, podle toho co řikáš o čerpadle bych nejprve zkusil to relé. jestli je to klasický relátko který se dá vyndat, tak zapni klíče do polohy kdy se rozsvítěj kontrolky a relé vyndej a zase zandej. jestli cvakne tak je problém v čerpadle, jestli ne tak bych zkusil nejdřív vyměnit relátko.

2009-02-25 21:39:55

jiri25: Podle tohodle to vypadá, že je tam klasické čerpadlo. Takže musí být někde nad zadní nápravou.

http://www.automedik.cz/a...89_:2303:16919.html?sk=25

2009-02-25 22:37:43

čauky. podle toho co vim tak vim že u opla čerpadlo jede až při startu dřiv ne! měl sem 2x kadet vectru a ted 2x omegu a vždy to jede až u startovani! a myslim si že to tak ma každy opel aby se zbytečně nevybijela baterka!a čerpadlo byva u nadrže za pravim zadnim kole!

2009-02-26 14:44:03

Díky moc za rady zkusim na to mrknout a něco s tím udělat a ještě bych se zeptal nemáte někdo ponětí kde bych sehnal snímač otáček nebo říkaj tomu snímač impulzů zapalovaní viz: foto zjistil jsem že origoš od Opla stojí 16000,-

a replika od Bosche 7000,- nevíte někdo o levnějším na takhle starý auto mi to příde docela hafo


Odpovědět