Fórum - Téma


Astra G na voľnobehu ťahá na tri valce


Fórum Astra G Astra G na voľnobehu ťahá na tri valce

Manuály  |  Inzerce  |  Model Opel Astra G  |  Naše vozidla2016-04-18 22:49:19

Ahojte oplaci !

Bohužiaľ moja astrička ma raz dovedie do hrobu občas pomaly chystám nervy a chcem ju predať Ale ked sa na ňu pozriem vždy mi to príde ľúto uz som si k nej vybudoval puto tak jej chcem dať este šancu (pokial by mal niekdo záujem je zatial do stredy na predaj za 1200 1.8 benzín bertone edícia uvidi sa co povedia v servise podľa toho bude konať ďalej ) , podľa všetkého pri naštartovaní astra ťahá iba ma tri valce ked pridám začne pracovať aj štvrtý (mimochodom neviem prečo ale za studena sa nechce naštartovať, nabehne az po niekolkatich razoch) bol by som vďačný keby ste mi vedeli poradiť co to môže byt a teda ako veľmi by bola nákladná oprava

Ďakujem za každú odpoved :)

Venca49  
Václav
2016-04-18 22:57:06

relaxingday: Může být protržené těsnění pod sacím potrubím,malý kompresní tlak ve válci,podpálený ventil,prasklý pístní kroužek,propálené těsnění pod hlavou mezi válci........a tisíc jiných důvodů.Toto se nechá najít,horší je,když se závada projeví jednou za letní prázdniny.Servis by se stím měl poprat,někdy to je prkotina.

2016-04-18 23:03:01

Ďakujem uvidím co povedia v servise v stredu snáď to nebude nic vážne z čoho by ma kompletne vyzrali z peňazí a môžu to byt aj tie horšie ranné štarty auto točí a točí a naskočí kľudne aj na piaty krát no ked ho potom vypnem a zasa nasrtujem nabehne uplne normálne,..

2016-04-22 09:28:27

Ahoj.

Nechal bych změřit tlak na válci který nechodí. To může být příčina. Taky bych se podíval jestli neuniká voda z chladící soustavy. Může jít lehce do válce, ale jetli to je jen za studena. U teplého motoru to na volnoběh nedělá?

Máte někdo zkušenost s kontrolkou emisí?

Mám motor 2,2 16 V astra G 2005. Na diagnostice mi to píše nepravidelné zapalování. Motor běží normálně, žádnou závadu nepocituju.

Smažu chybu a po 3 kilometrech se zase rozsvítí. Někdy bliká někdy svítí.

Slyšel jsem ,že může pomoct přehrát softvér.

Měl někdo takovej problém?

Děkuji.

2016-04-25 16:30:44

Neco podobnyho mi delala astra taky nekdy jela na 3-4 valce a pri volnobehu taky vynechaval valec. U me pomohlo koupit novou zapalovaci lištu cena cca 3000kč podle znacky.

2016-04-25 16:39:08

Tak bohužiaľ to nebolo ani jedno z toho,,, tak som to zavesil na autobazar.eu že to chcem predať za 1200e a ozval sa mi chalan co to mal predomnou a začal mi rozpisovať co tomu autu bolo a nakoniec tam bola spätná vacka hriadeľa a spätne rozvody,,, tak som sa to nakoniec rozhodol predať chalanovi co kupuje takéto auta a tiež si s tym zatial nevie rady takze zbohom astra bertone :( ale v budúcnosti to určite este raz risknem a bertoneho si kupim takze ďakujem za rady ktoré ste mi písali :) momentálne bez auta budem hľadať bertoneho v lepšom stave! :)


Odpovědět