Články


Uživatel sning .. zradil nás?

23 komentářů 2013-11-01 Přečteno: 1 065x

Tak se nám jednoho pěkného dne stalo, že uživatel sning se asi pomátl a vymazal přes 1 000 fotek z foto galerie, 4 články, přes 250 fotek ze srazů, přes 100 motorů a pár dalších věcí. Administrátorské funkce jsem mu odebral, profil zablokoval a všechna smazaná data vytáhl ze zálohy.

Strávil tím několik hodin. No zpět to bylo ráz dva :-) Tak pro info, mazal to od 6 hod ráno do 11 hod v poledne. To muselo být práce to všechno smazat :D Takovýho času s tím ten nebožák musel strávit. A ještě navíc uplně zbytečně. Dost pracný způsob, jak ze sebe udělat blbce, klobouk dolu.

Měli jste ho za přítele, kamaráda? Podívejte se, co to je za podrazáka.

Konkurenční boj?

Takhle asi podle někoho vypadá konkurenční boj. Ne že by se snažili udělat lepší web. Ne, jdou a myslej si že budou zákeřně škodit. Ale kdepak chlapci, takhle to nefunguje. Zůstaňte si tam u sebe a k nám už nelezte.

Vše je již zabezpečeno

Ač není problém cokoliv vrátit zpět ze zálohy, přece jen bylo asi na čase některé části webu trochu více zabezpečit proti případnému zneužití administrátory. Tato příhoda přispěla k odhalení toho, které části webu to jsou.

Přesto bych doporučoval, abyste po požití různých omamných a psychotropních látek, zejména těch halucinogenních, se věnovali jiné zábavě než administrování webu :-)

Diskuze o článku Nové téma

Témata # Autor Poslední příspěvek
Uživatel sning .. zradil nás? 23 bad64 Colommbo
3 let, 10 měsíců Uživatel sning .. zradil nás?


Články