Články


14.4.07 - Sraz Jaroměř

2007-04-16 Přečteno: 2 852xTímto článkem bych chtěl poděkovat všem, kteří se zúčastnili prvního mini srazu v Jaroměři před Penny marketem.


Mým přáním bylo, aby se sraz konal na neutrální půdě, aby si každý v tak krásném jarním počasí ujel pár kilometrů a tak mě napadla Jaroměř. Datum srazu 14.04.07 byl stanoven na poslední chvíli a konal se v neobvyklém čase a to ve 13:00 hod. Téměř do poslední chvíle jsem nevěděl, kolik lidí na sraz přijede a tak jsem moc rád, že jsme se alespoň v počtu čtyř aut sešli.

Všichni účastníci srazu se potom rozjeli k letišti za Josefovem. Bohužel se tam ale konala svatba a tak přišel na řadu plán B. Michal s Petrem nás všechny dovedli na sídliště, kde jsme zaparkovali své koráby silnic a vydali se do restaurace, resp. vinárničky. Všichni se výrobně bavili a také najedli, jídlo tam měli opravdu skvělé - šéfkuchaři patří velký dík. Mini srázek se nám vydařil, i počasí nám přálo, 26°C je na duben opravdu neobvyklé. Přál bych si, aby se nás příště sjelo více. Již jsem ale poučen a sraz budu plánovat několik týdnů předem.


Více fotek najdete v detailu srazu zde

Michal

Diskuze o článku Nové téma

Foto galerie


Články